143 entry daha
  • kadınların kurulumsal olarak çekici olmak gibi bir özellikleri var ki en fazla beğeniyi alma ve rakibelerini oyun dışı bırakmak.
  • kadınlar vücudunu teşhir etmek istemez.amacı kendini güzel görmek ve beğenilmektir.ha teşhir edenlerin derdi elbette ki farklı. vücudunu teşhir eden kadınlar genelde beğenilmeyen ve erkek düşkünü olan tiplerdir.bunların içinde para ile o işleri yapanlar çok fazladır.
  • kişilik bozukluğu belirtileri
  • genelde vücudu güzel olup yüzü güzel olmayanlar ve
    yüzü güzel olup vücudu kilolu olanlarda sıkça
    rastlanan durumdur. ilgisel ya da özgüvensel olabilir.
  • neden olduğunu samimi bir biçimde onlara sormak lazım. ne desek boş.

yalnız şu var ki; bu teşhir sonucu, benim yarı zekama sahip olmayan, yarı bilgime, yarı çalışkanlığıma sahip olmayan ve teşhir konusunda kendini sakınmayan bir kadın; toplumda benden çok daha iyi bir yerde bulunmaktadır.

aksini kimse iddia edemez. istisnası da yoktur bu işin.
  • farklı oranda çıplaklığa teşhircilik demek ancaj bakanın yorumudur.
  • kadınların teşhiri < erkekleri sapkınlığı
    ne giyerlerse giysinler estetik de olsa rüküş de olsa bunu eleştirmeden önce erkeklerin bakış açısının değişmesi gerek. sen moda eleştirmeni olarak değil sahte ahlak bekçisi olarak eleştirdiğin sürece ne giyseler haklılar.
  • sigm.freud'un iddiasına göre bilinçaltında gizlenmiş penis kıskançlığıdır. ona göre, kadının bedenini önemsemesi narsistliktir ama bu narsistlik ötekilerden farklı; eksikliğin telafisidir. bana göre de mantık budur ama bunun yaratılışlarından gelen bir etki olduğunu sanmıyorum. türk toplumunda kadın eğer kendi kimliğini oluşturmayı başaramamış ise ona göre kadınlık erkekten biraz eksik olmak demektir, bu da erkekten daha fazla para kazanma ya da onun kadar kazanmak, yanında da buna benzer şeyleri, bedenini fazla önemseyip hayran bırakmak gibi istekleri getirir. zaten bu herkes için biraz da böyledir, nerede abartı varsa o bir şeyin telafisidir. erkek içinde aynı şey geçerli, erkeğinde akıl ve zeka kası yağlanmışsa kol kaslarından, cüzdanından ve arabasından daha önemli bir şey olmaz hayatında. kadınlarında erkeklerinde hayatında ikisi de olabilir ama abartıysa kadın için erkek değerine ulaşmak ya da o üstün olduğunu söyleyenle dalga geçip oynamak, erkek içinde akıl kaslarındaki zayıflığı saklamak. kadın için başka nedenler de olabilir, avlayıp ya da kışkırtırıp faydalanmak gibi falan filan ama öylesine de olabilir çokta şeyapmamak gerek, hava sıcaktır veya yakışmıştır yine falan filan.

bilinen şöyle de bir şey var defalarca söylenmiştir, kadınlar genelde erotik bir gece değilse, erkeklere değil hemcinslerine açılıp süslenirler; cici bir kız arkadaşım sürekli benden yorum isterdi eteklerine, rujuna saç renklerine ve öteki kız arkadaşının aslında nasıl kıskandığını sürekli söyleyerek ondan güzel olmalıyım yardım et lütfen derdi, o gün mahalle yansa önemli olan buydu. pek merak edilmemiş ve ilgi görmemiş şey bu ne için, kadın o öteki kadında ne arıyor? bence yine bizi arıyor! `:)` gerçekten, bana öyle geliyor, o kadının bir erkeği çarpabilecek akımını ölçüyor, ama o erkeği çarpabilecek akımın voltajını yalnızca kendisi taşıyabilir. evet, kadınlar haklı sizi düşünüyor, sizi düşündükleri kadar siz de düşünseniz keşke, çok düşüncesizsiniz!
577 entry daha
hesabın var mı? giriş yap