şükela:  tümü | bugün
1302 entry daha
 • akşamları biraz yürüyüş yapıp kahvemi içip dönerim. farklı bir gündeymiş gibi hissettirir, kafa boşaltır. yalnız sinemaya gitmeyeli de 3,4 ay oldu, haftasonu da onu yapayım madem.

  ve evet gerçekten sandalyelerimizi ıstemeyin. çantamızı koyduğumuz sandalyeye hele hiç göz dikmeyin.
 • son 1 ayda 4 defa gerçekleştirdiğim iştir. çok değil yarım saat öncesine kadar parkta da tek başıma oturup keyfini çıkardım. kendine zaman ayırmayan insan aslında yalnız insandır.
 • kıymetli zaman geçiren insandır. kendini dinleme sabrına sahip ise ne mutlu. çocukluk yıllarımda korkutucu olan şey en değerlim oldu şimdi. yalnızlıktan tat almak yaş artınca oluyor demekki.
 • kafeye girer etraftaki 2 kişilik masalardan birini gözüne kestirip yerleşir (4 kişiliğe oturup yer işgali yapmak istemez işletme dostudur).masada yalnız olduğu sırıtmasın diye ceketini veya montunu karşısındaki boş sandalyeye asar.kahve söyler sigara yakar sanki 4-5 saat oturacakmış gibi kurulur eline telefonu alır biraz oyalandıktan sonra kahve gelir hızlı üç-beş yudumda kahve biter telefona biraz daha oyalanır “eee kahve de bitti ne işim var burada amk” der mekandan ayrılır.hepsi 20 dakika sürer.
 • ben de olsam kıskanırdım. her babayiğidin harcı değil kendine katlanmak.
 • bugün yine oturdum tek başıma. kafede tek başına oturan yalnız ben vardım. 4 kişilik masaya biraz çekinerek oturdum. pasta ve kahve söyledim. bir pasta geldi, iki kişi rahat bir haftalık tatlı ihtiyacını karşılar. inat ettim hepsini yedim, şeker komasına girecektim. keşke dedim biri daha olsa hiç yoktan şu pastayı birlikte götürürdük.
 • çoğu sahte ilişki yaşayan insanlardan daha mutludur beklentiyi sıfırlamıştır tüy gibi hafiflemiştir
 • bugün yapmış olduğum hede.

  birini almaya gidicem ama daha 1.5 saat var çıkmasına ve gidip orda beklesem arabayı park etme konusunda sıkıntılarım olucak diye oturdum bir cafeye.soğuk bir içecek söyledim ve sigaramı yaktım.telefonda bakamadığım şeyler vardı onlara baktım sosyal medyada gezdim biraz.öyle böyle derken 45-50 dk geçiverdi zaten.

  bunun en babasını açık öğretim sınavlarında yapıyorum ama.sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda da sınava giriyorum.aralarında 4 saat var.(sabahki 9.30da başlıyor ben 10da çıkıyorum sonraki sınav 14.00da) kafama göre gidiyorum bir yere.starbucksta olabiliyor bu normal sokak arası bir cafe de.koca 4 saatte çay kahve meşrubat sigara derken geçiyor cidden.telefon olmazsa olmaz ama bu durumlarda.ya oyun oynanıyor ya dizi izleniyor ya sosyal medya elbet biri kurtarıyor orda sizi.
 • dostları tarafından satılan hep darbe alan artık kimseye güveni kalmayan yalnızlığı tercih etmiş insandır

  örnek: ben
 • kafelerde genellikle herkes eline telefonu alıp onunla ilgilendiği için nerdeyse herkes yalnız oturuyor zaten.
156 entry daha