• buna yakın bir şey yok! keşke hiç olmasaydı. lakin böyle bir film var arkadaşlar. bu kadar berbat bir film nasıl olur da ekşi sözlük yazarlarının dikkatini çekmez inanın çok şaşırdım. kuyuya ilk taşı atan ben olayım diyerek filmin ilk entrysini giriyorum.

film, 2004 yapımı. muhsin bey ve zampara seyfettin'den hatırladığımız osman cavcı ve hababam sınıfı'nın bacaksızı tuncay akça filmin başrollerinde.
    filmin hep aynı mekanlarda geçiyor olması, bütçenin ne kadar sınırlı olduğunu gösteriyor. baştan sona kötü espriler ile dolu olan bu film bana kalırsa eski yeşilçam oyuncularının bir gurur savaşının ürünü.
  • youtube'da kahpe bizans sahnelerini ararken karşıma çıkan film. sjjsjsjshs ulan bu nasıl film ismi. sözlükte bile başlığı iki ay önce açılmış, kimse bilmiyor demek.
  • kahpe bizans'tan beş yıl sonra çekilen film. film öyle bir haldeki sanki gizlice bir kalenin surlarına gidilmiş ,3 mega piksel kamera ile 1 günde çekilmiş 1 günde de montajı yapılmış gibi. nerdeyse tüm oyunculara göz aşinalığımız var. bir çoğunu da yakından tanıyoruz.ama leş gibi bir film ortaya çıkarmışlar. hiç mi eşi dostu yok bu adamların . gerçekten çok ilginç.
  • #osmancavcı nın enkaz filmlerinden biri
hesabın var mı? giriş yap