• türk polisin göz bebeğidir.
    tayyibin evlatlarıdır.
    mısırda da vardı bunlardan; ellerinde kılıçlarla dalıyordular kitlenin ortasına, ne oldu sonra?
  • tayyibin zincirinden boşalmış yaratıklarıdır.
    yine o ses " allahu ekber " ne zaman duysam ürkerim, ses yakınımdaysa orayı terkederim. çünkü bu sloganın arkasına saklananlar allah'a sığınıp cinayet işleyenlerdir.

günlerdir süren bir direniş var. tepedeki adam direnişteki gençlere, çocuklara terörist diyor, ordusunu üstlerine gönderiyor. oradaki gençlerin hangisinin elinde bıçak, satır, sopa gördün? terörist olan kim?

imam osurdu inşallah cemaati sıçmaz.
  • (bkz: göt gılı)
  • dağılmayalım, dağılmayalım diye bağıracak kadar cesurdurlar.
  • kendilerini fifaya şikayet ettim henüz cevap gelmedi
  • maça gelmek için yönetimden para talep eden bir canlı türü.
  • ortalığı yakıp yıkmayı kendisinde hak olarak gören şımarık kitleye karşı tepki olarak doğmamış, parayla sokağa salınmışlardır. polise sormak lazım o biber gazları bunlara neden sıkılmadı diye. sen günlerce toplumu terörize edeceksin diyen kancıklar bana bir tane eli satırlı eylemci göstersin. yapılan en büyük olay taşla karşılık vermekti ki ona bile karşıydım ben. neyse işin özü bu eli satırlı şeker oğlanları beşiktaş'ta da görmek isterdik. neyse birkaç adım daha ileri gidildiği takdirde sığınacak fare deliği de kurtarmaz bu tipleri. rüzgarın da amına koruz fırtınasının da ...
  • sokaklarda kaos oluşturma serbestisinden faydalanıyormuşmuşmuşlar. aynı çapulcular gibiymişmişmişler..
    bir de gözleri var görmezler lafı çapulcular için kullanılıyor..

haftalardır orada olan insanların elinde sopa - bıçak vs olmaması, buna rağmen o insanlara polisin biber gazı-toma-kirpi kombosu kullanması ama eli sopaları "abilere(!)" sadece "lütfen sakin olalım arkadaşlar" diye telkinde bulunup yanlarında gezmesi fln, bunlar ufak ayrıntılar tabi..

hayat ne tuhaf vapurlar filan.. dimi!!

yinede uyulmaması gerekenlerdir.
    tanım: onların anladığı dilden konuşmayıp, yine orantısız zeka ile yenilmesi gereken eli sopalı saldırganlardır.
hesabın var mı? giriş yap