• (bkz: remorse)
  • gwyneth paltrow'un kuzeninden çok jared leto ile meg ryan'ın yavrusu izlenimi veren insan, doğan görünümlü şahin..
  • zaten the l word gibi bir dizi izleyerek tanışılmış olduğu ve bünye üzerinde yarattığı etkileri göz önünde bulundurunca insanı kendinden fena şüphe ettiren, hatun -demek istemiyorum ama- demek zorundayım sanırım. ` : ruyalarıma giriyorsun shane`
  • kadin, erkek, gay, lezbiyen hic farketmez, herkesi büyüleyebilecek güzellikte bi kadin. leziz ötesi.
  • muthis yetenekli, cok güzel, cok seksi, hayatimda bugune dek gördügüm en güzel kadinlardan biri. (bkz: hastasiyim)
  • ses tonu da müthis olan insan ötesi varlik.
  • zevkler ve renkler bir yana, ki şekil şemal açısından benim zevk-renk paletimin tamaaaamen dışında kalmakta, oyunculuk yeteneginin biraz olsun tartışılması gerektigini düşündügüm hatundur kendisi. zira hangi filmde/skeçte/şovda görsem "sınır tanımayan androjeni"sini sergilemenin ötesine geçmemiştir benim nezdimde. özellikle l word * sonrası canlandırdıgı her bir karakter ucundan shane'dir, mccutcheon'dır. hastası olan hatunların bu durumu gayet görmezden geleceklerini bilsem de ****, sezarın hakkı sezara kardeşim.
  • öl dese tereddüt etmeyeceğim. *
    twitterda her tweetlediğinde heycanlandığım -bak yine hatun diyorum- hatun.

http://www.twitter.com/katemoennig
  • the l worddeki tavırlarıyla, o ses tonu ve güzelliğiyle allahımın şaşmasına sebep olan tehlikeli kadın.
  • kısa ömürlü dizi three rivers'daki rolünde görüldüğü üzere uzun saçın hiç yakışmadığı, en feminen görünmeye çalıştığı hali bile tamamen androjen olan, dünyanın en seksi ses tonlarından birinin sahibi, gerçek hayatta shane mccutcheon karakterinin aksine çok tatlı ve utangaç olan, gay olduğu 5 km öteden bariz olsa da "gay misiniz" sorusunu asla cevaplamayan köpek delisi kadın. fotoğraflarında ve televizyonda göründüğünden çok daha sıcakkanlı ve güzeldir.
hesabın var mı? giriş yap