• türkiye'nin en keyifli hearthstone yayınlarını yapan, balkanlar'ın en iyi hs oyuncusu, karpatlar'ın maradona'sı gürbey ahmedov'un, hs yayınları yapmakta olduğu twitch kanalıdır.

muhabbeti güzel, keyifli bir kardeşimizdir. özellikle final ve vize dönemlerimde yüzümü güldürebilen ender şeylerden biridir onun yayınları.

idolü amaz'dır. *

kanalına şuradan ulaşabilirsiniz.
  • yayinlari cok eglenceli bir twitch hearthstone yayincisi. gecen sene cok kufur ediyor diye itici bulmustum ama biraz izledikten sonra cok eglenmeye basladim. eger turk twitch yayincilari izliyorsaniz tavsiye ederim. kesinlikle en izlenebilir yayincilardan biri .
  • eğlenceli bir twitch yayıncısı. kendisi pc parası toplayıp kaçmakla ünlüdür.
  • danslarıyla ünlü twitch yayıncısı. zaman zaman fena küfürler etse de bana kahkaha attırabilen nadir yayıncılardandır. aynı zamanda parası bitince yayın açmaya başlamasıyla tanınmaktadır.
  • severek takip ettiğim ağırlıklı olarak hearthstone yayınları yapan güzel bir kardeşimiz. kendisi az önce noobstar adındaki gelişime açık yayıncılar arasındaki bir programa katılmaya hak kazandı. kendisine başarılar diliyorum.
  • bazen kahkaha attıran güzel insan boş zamanlarda açıp izlenebilir underrated yayıncılardan biri, jtg denen bi yarışmaya katılmış ordan populeritesini kazanınca yürür gider zaten, bizi unutma gürbaş *
hesabın var mı? giriş yap