• gel de sövme. bu kağıdı taşırken neler kaçırdım. 60 tl maliyet ile bekledim durdum. 46 liraya kadar düştü çıktı. sabrettim bekledim. dedim ki o rüzgar arkadan esecek bu fk 9da kalmayacak. en az 30 olacak dedim. ama sabredemedim. ben sattım ertesi günler +6 +10… sonra google ile işbirliği haberi. hisse uçtu gitti. o kadar analizim emeğim sabırsızlığım yüzünden uçtu gitti. borsa biraz kafa çoğunlukla da sabır işidir. eyvallah kfein alacağım olsun!
  • derin sempati beslediğim cillop bir hisse olarak tarihe not düşüyorum.
    hakkında hayırlısı olsun, olmalı.
  • bu hisseyi bir ünlüye benzetecek olsam sanırım teoman olurdu. öyle bir başına buyrukluk, öyle bir kendiyle bile mutabıksızlık. ama tutarsızlığının içinde ince bir tutarlılık da var. oradan yürüyoruz.
  • brüt takas cezası sona eren hisse. artık aynı gün içinde al-sat işlemi yapılabilecek.

yazılım sektöründe google anlaşması sonrası tavan tavan gidip hisse fiyatını 204 tl'te kadar çıkarmış olsa da bu son düşüşle birlikte 160 tl civarlarında seyrediyor.
  • aşkım orası değil

bi kulağımızın arkası kaldı.
  • cezası bitti. kanımca bugün tavan serisine başlayacak olan dev yazılım şirketi . google ile işbirliği, dış yatırımılar falan ytd.
  • yazılım sirketi diye aldık paint sirketi çıktı.

21 e cakildı kaldı. +0,1yukarı -0,1 aşağı. fed faiz açıklar taş gibi oturur. index coşar bi kıpırdamaz bile. s 400 söylentileri olur kan govdeyi götürür bizim hisse yine 0,020 eksi ile cevap verir. kaç gündür hisseler dalgalı bankalar şov var, bizim ki şöyle bi silkelendi ama gene dut gibi. böyle geberik bir hisse yok. uzak durun anam. ytd!
  • tahtacısını merak ettiğim hisse.

bir süredir hareketlerini izliyorum gün içinde %3-4'lerden trade fırsatı veriyor. sonra hop tekrar düşüş, tekrar çıkış. genelde %3 olunca çıkıp, belirlediğim seviyeden tekrar giriyorum. stop seviyem diğerlerine göre daha açık. düşük bir bütçe ile tamamen deneysel ilerliyorum. psikolojik olarak kendimi geliştirmek adına kullandığım bir hisse. (kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir)

edit: stop olmanın önemini öğreten hissedir kendisi.
  • 17-18 liralardan toplamaya başladığım ve bugün geldiği nokta itibariyle beni gururlandıran kağıttır.
    yürüyedursun!

geldiği nokta korkunç, mini bir servet kazandım kendisinden.
hesabın var mı? giriş yap