şükela:  tümü | bugün soru sor
  • facebook'daki hayran sayfasından aldığımız bilgilere göre türkiye ile birlikte ingiltere, kanada, izlanda, finlandiya'da da satılmayan harika çikolatalı kek. günlerdir eti browni intenseli başlık okuyup deneyemeyemediğinden hüzünlenen insanların daha bir aşkla tutunduğudur.
  • içinde bulunan glikoz fruktoz şurubunun fazlalığından dolayı aşırı tatlılığından dolayı olmamış kinder ürünü. şekerli/tatlı şeylerle çok fazla aram yok kahvenin yanında ağzımı biraz tatlandırsın diye merak edip aldım, şekersiz kahveyi şuruplu içiyormuş hissini yarattı. bir daha imkanı yok alıp yemem.
  • az önce migros'tan aldığım pingui'nin abisi.
  • kinder pingui'ye oranla daha tatlı olan ürün.
    içindeki kremanın azlığından mıdır nedir gereksiz tatlı geldi.
  • hindistan cevizi!! ve sut bilesimli brownie/kek ama gorunusten halley'in tanrisal versiyonuna benziyor... evet simdi kesfettim, evet kinder beni evime gonderdi bu son hamlesiyle, yemem lazim ulannnn.
  • ülkemizde yeni satışa çıkmış olan versiyonu, yabancı ülkelerde satılanın yanına yaklaşamayacak kadar kötüdür maalesef. ne tadı tat, ne şekeri şeker. ağızda çirkin bir tat bırakıyor.
  • ciddi anlamda kötü bir tadı olan, ucuz keklere benzeyen, süt dilimi ve pingui önünde diz çöküp af dileyecek atıştırmalık.
  • olmamış ,kinder adına yakışmamış bir ürün. süt dilimi nere bu nere, ürün geliştirme müdürünüze söyleyin bu olmamış .
    tadı hem boğazımı hem midemi yaktı , ne yaptınız ? elde kalan glikoz şuruplarını mı boca ettiniz?
  • delice sevdiğim bir çikolata.
    aylık bütçemin gider bölümünde önemli bir kalemdir..