• çok açık, net ve şüphe götürmez biçimde "insan"dan nefret ediyorum. lanet olsun tüm varlığımıza! bu vahşet, bu kalpsizlik, bu cehalet, bu tanımlayamadığım iğrenç iğrenç iğrençlik midemi bulandırıyor.
    korunmasız, savunmasız, küçücük canlılara yapılan işkenceler kalbimi sıkıştırıyor, insanlığımdan dehşetli utanıyorum.
    hepinizden nefret ediyorum!!!
  • izlemedim, cesaretim yok.
    bununla ilgili buraya entry fazla girilerek kamuoyu oluşturabiliriz.
    ve onlara yemek ya da barınağın taşınmasından ziyade sorumlu olanların belediye,çalışan görevini yerine getirmedikleri için cezaları kesilmediği sürece bu olaylar tekrarlanır.
    hayvanları bir yere kapatırsan o hayvanın bakımından sorumlusun ve aynı şekilde güvenliğinden.

tam adı "kırıkkale belediyesi evcil hayvan barınağı" belediye başkanı bizzat sorumluluğunu yerine getirmeyip safsaklayan çalışanlara sahip.

dünyalı olamamış insanların, devlet eliyle hayvanlara eziyet etmesi

kırıkkale belediyesi evcil hayvan barınağı yorum kısmı
    bu linkte 1 yorum mevcut yorumlarımızı bırakalım , herkes görsün
  • bu barınağın yönetici ve çalışanlarının tek ama tek korkusu vali ya da kaymakam dır. işte ben o işe yaramaz tüm yetkilileri göreve davet ediyorum.

biraz insanlığınız biraz vicdanınız varsa bu ayıbınuzı kapatırsınız.

bekliyoruz.
  • doğruysa eğer, inşallah o eziyeti yapan hayvanatları o hayvanlar yer de doyar dediğim.
  • hakkında yorum dahi yapamadığım olay. öyle kaldım klavyenin başında. hayvanların durumunu bu hale getiren, takip etmeyen, takip ediyorsa da duruma seyirci kalan orospu çocuğudur, net! elim ayağım titriyor, a. k. çocukları!

bakamıyorsanız uyutun hayvanları, bu kadar mı insanlıktan çıktınız?

barınak kimin arkadaşlar, bilen var mı? kırıkkale belediyesi'ne mi ait yoksa hasandede belediyesi'ne mi?

edit 1:
    anladığım kadarıyla barınak hasandede belediyesi sınırları içerisinde ama aslında kırıkkale belediyesi'ne ait.

edit 2:
    şu kendilerini öve öve bitiremedikleri video.

şu caps övgü videosundan alındı; bu da işkence videosundan alınan caps. tahmin ediyorum aynı yer burası...
  • buyurun, aç bırakılan bir grup köpekle aynı kafese hapsedilen bu yavrunun getirildiği hale bakın.

ben imgur'a giremiyorum diyenler için
    hızlıresim link'i

ben imgur'a her türlü girerim diyenler için
    imgur link'i

her ihtimale karşı
    bir başka link

imza atacağınız link

antin kuntin her olaya duyar kasan ekşicilerin ilgisini bekleyen işkence / katliam olayı. en azından sol frame'de biraz görünür tutun la!!!

not:
    olay hasandede belediyesi sınırları içinde geçiyor; ancak anladığım kadarıyla, olay yeri kırıkkale belediyesi'ne ait bir hayvan barınağı.
  • up!
  • linklere tiklayip fotograflara bakmaya cesaret edemiyorum.
    yapmayin, etmeyin su canlilara. yaziktir.azicik duyarli olun. biraz hosgörülü olun. icinizde bi merhamet kirintisi olsun.
    ne bicim dünya, ne bicim ülke, ne kötü insanlar, yarabbim. ne pis düzene denk gelmisiz!
hesabın var mı? giriş yap