şükela:  tümü | bugün
  • ilk üniversitemdeyken tıp fakültesinde bölüm birincisi olan bir hatun kimsesi kız arkadaşım olmuştu,bunlarda kadavra yada uzuvlarla ilgili bir ders varmış herkes bir uzvumu organımı ne alıp o parça üzerinde çalışıp sunum yada proje benzeri birşey yapıyorlarmış.benim hatun kimseside daha önce kimse almadığı ve çalışmayı tercih etmediği için hocalarınında gazlamasıylamı artık şakşak geçmesiylemi anlayamadım ,penis'i almış kadavradan.olay burdan sonra kopuyor hatun bu uzvu parça pinçik etmiş ve bendende 3 boyutlu modelleme istedi,3dstudio max yardımıyla katman katman parça parça neredeyse parçaladığı her bir parçanın kısımın modellemesini ve enfeksiyonlarını vs animasyonlarını yaptırdı,kendimden tiksinmiş,ciddi manada nasıl birini kendime kız arkadaş olarak musallat ettiğimi sorgulamıştım.bir süre kendi makinama küfr etmiştim insan kendi makinasına saydırır mı?işte tam olarak bu gibi durumlardır.
  • bazen kafamın içerisinde 5 şeyi aynı anda düşünüyorum ve o an konuşurken kelimeleri birbirine sokup çıkartıyorum. karşımdakiler de beni heyecanlandı sanıyorlar sağolsunlar
  • zengin değilim ya
    yaşamak için, hayatta kalmak için sürekli çalışmam lazım tiksiniyorum kendimden.
    üretmek için çalışsam, doğa için çalışsam ne olurdu? illa patron mu zengin etmeliyim?
    çalıştığım alandaki yöneticileri zengin ediyorum en çok bu tiksindiriyor beni.
    performans, verimlilik ve üretim diye bir skala yapmış orpspu evlatları.
    bu skala düzgün işlemeli. biri eksikse bye bye.
    çok sevdiğim birine söz verdim için sövemiyorum.
    sövmeden entryimi sonlandırıyorum.
  • kumar oynayıp kaybettiğinde, sigarayı bırakmaya çalışıp beceremediğinde, alkolü abartıp kustuğunda...
  • dünyanın herhangi bir yerindeki sokak çocuklarını, kimsesiz çocukları, çaresiz hayvanları, acı çektirilen hayvanları ya da şiddet gören kadınları gördüğümde ve onlar için bir şey yapamadığımda, sanki bütün bunlar günlük hayatın sıradan parçalarıymış gibi yoluma devam ettiğimde kendimden gerçekten tiksiniyorum.