şükela:  tümü | bugün
  • tişörtümde kocaman superman logosu var.
    ben superman mıyım?
    kim bilir, belki de...
  • markadan ziyade asıl rahatsız edici olan kocaman saçma sapan ingilizce yazılardır. çoğu insan önünde ne yazdığını bile bilmiyor, hayır bir boku da temsil etmiyor.
    bir de çakal markalar insanların ne kadar gerizekalı olduğunu farkında olacak tişörtlerin önüne kocaman markayı basıyorlar, gören de markayı bir bok sanar, 3. sınıf bir marka. normal şartlarda üzerine para vermen gerek o markanın reklamını yapması için.
  • markalı özellikle popüler markalı alarak bu sonucu çağıran kişinin kendidir. popüler olmayan markaların logo ve ya yazıları öyle göze girmez aksine şıklık ta katabilir. şu logoluları başkasında görünce ben bile bu ne arkadaş diyorum.
  • ben hep düz yazısız giydiğim için çok da şey etmiyorum, fakat insanlar o reklamı yapmak için zaten tişörte bilmem neye para veriyor.
  • bedava reklamdır.
    alan razı, satan razıdır.
    ünlü bir markanın mağazasında alış veriş yapan bir abimiz, aldığı tişörtün parasını isteyen kasiyere "bedava reklamınızı yapıyorum, bir de üstüne para mı vereyim?" şeklinde şaka yollu, serzenişte bulunmuştu. o zaman düşünmüştüm bu konuyu, abimiz haklıydı teknik olarak ama düzen o şekilde işlemiyordu işte, o da zaten paşa paşa ödemişti tişörtün parasını.
  • bi armani sweat aldim.. her yerinde yaziyor. bi de parlak taslarla. ama guzel isim.
    haci yeni farkettim de teyzem bana bi esofman ustu gonderdi. omuz kismina kadar ara ara nike yaziyor. degisik de gorunuyor abarti da durmuyor. amerika'da tarz boyleymis. bazen olur.
  • aileden zengin bir arkadaşım, burberry' nin outletinde ( londra) uygun fiyatlı bir babet bulup, sonra "ama bunun burberry olduğu belli olmuyor niye o kadar para vereyim ki " deyip vazgecmişti. ben de ya deli misin zaten burda ne işimiz var derken "kızım sorma bizim akraba çevresi ve mecliste böyle maalesef, bunlara bakılıyor giymezsen ezikliyorlar" diyordu.
  • nasa yazan tişörtler görüyorum
    hayırdır amk uzaya mı çıkıyoruz
  • artık aşmışlar bazı mağazalarda 90'lardan kalma pepsi, sprite vs. logolu tişörtler görüyorum, aynı modeldeki diğer ürünlerden de daha pahalı. ulan insanın onu giymesi için sizin para vermeniz lazım.
  • ileride yanıp sönenleri moda olacak. yeter mi yetmez!

artiriyorum. ileride insanlar para kazanmak icin reklamasyon giysiler giyecekler. bu gelecek nesil icin bir ekmek kapısı bile olabilecek. bu da gunumuzde var fakat unlulerde sponsorluk olarak var. ben tamamen tabana ysyilmis bir hareketten bahsediyorum.

btw şuanda da yanip sonen tshirtler var fakat cok kullanışlı değil.

(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak)