• maazun girmizigul un gidip yanaklarindan opmek arzusuyla sarki besteledigi bireyler grubu.
  • konsept olarak powerpuff girls'leri örnek aldıklarını düşündüğüm girl-band.
  • hepsiyi taklit etmeye çalışan müzik grubu. umarım tez zamanda piyasadan kaybolurlar. yada hepsi ile birleşsinler ne bileyim ama şarkı söylemesinler ve klip çekmesinler.
  • adamin bu saatte amina korlar.

gozlerinin fal tasi gibi acik bi sekilde kalmasina ve uyuyamamasina neden olurlar. neye benzerler bunlar biliyor musunuz, hani gecenin bir vakti soguk havada sirf macera ve adrenalin olsun diye denize girilir ya, hani ciktiktan sonra tir tir titrer, usutur hatta hasta olursunuz, iste boyle bir seyler. halbuki otur oturdugun sahilde sonra sicak yatagina git aq.
  • ağızları hakikaten gevşek oluyor. bir keresinde bir olayı, tam altı farklı kızdan "aramızda kalsın" diye dinledim
  • her ay kanayan yaratık.
  • en sinir olduğum hitap şekli. hayır bir türlü de kurtulamıyorum anasını satayım. iki üç kadın bir arada olalım hemen "kızlar siz şöyle yapın, vir vir vir". iş için eğitimdeyiz adam kızlar diyor bize ya. 30 yaşında iki hatunuz ve bize kızlar diyorlar, çok mu geri zekalı gösteriyorum bilmem ki?
  • bunların bi de çok güzel gülümseyen cinsleri vardır. yani nasıl gülümsüyor öle, nasıl o kadar sempatik olabiliyor insan? nasıl oluyo da bana her şeyi unuttaracak kadar sıcacık gülümseyebiliyor? yani bahsetiklerim sevgiliniz ya da bi yakınınız olanlar değil. öyle derste ya da barda kendi halinde duran/dans eden kızlar bunlar. nasıl bir kişiliği vardır bilmiyorum(ama genelde bu sıcak gülüşün ardında samimi bir kişilik duruyor oluyor); ama bir gülümseyişi var ki beni benden alıyorum. kötü etkileri de oluyor bunların. dikkatim dağılıyor, bi süre o gülümseyiş gözümün önünden gitmiyor, kişi beni kendisine çekiyor mütemadiyen falan. ya böyle bir kız arkadaşım olursa ne olur merak ediyorum. paso suratına bakıp gülümseyişini mi seyrederim, yoksa bi süre sonra doyar mıyım? bir kızın gülümsemesine aşık olabilir miyim?
  • mansun - being a girl şarkısında çok iyi anlatılan konu
hesabın var mı? giriş yap