şükela:  tümü | bugün
  • öyle dememeleri gereken kadınlardır. karısı çalışmıyorsa, ortalama bir erkeğin zaten uyandırmadan gidecek kadar beyni vardır. ayrıca bir kadın kesinlikle çalışmalıdır.

(bkz: eşini çalıştırmayan adam/#68120064)
  • kadın kocasının kölesi değildir.sabah kahvaltısında 2 dilim ekmek biraz peyniri tek başına hazırlayamıyorsan zaten evlenmene gerek yok.

edit:erkegim lan kadinmisim gibi mesaj atmayin atar gider yapmayin.
  • herkesi eşit gördüğüm halde bana garip gelen hadise.

sabah kalkıp 2 lokma koyamıyorsan eşinin önüne ne demeye evlendiniz ?
  • sevdiğinin hazırladığı kahvaltıyla güne başlama hayali kurarak evlenen, sonrasında her gün poğaça ve çaya talim eden erkekleri hayal kırıklığına uğratırlar.
  • 15 yıllık yaramı deştin. ama verdim şukunu.
  • hepsi siktirsin gitsindir.
    sonra çocuklarına da kahvaltı hazırlamaz bu hazır yiyiciler.
    getir yiyim, uyandırma da osurarak uyuyayımcılar.
    kadınlığı akşamları verme, haftasonu kocasına avmde çanta taşıtma, başkalarına hava atma için alışveriş yapmak olarak görür amk kevaşeleri.
    akşamları ver, adam sana ömrün boyunca baksın.
    bakın, sonra adam bana bakmıyo, benle ilgilenmiyo gözü dışarda demeyin..
    adamla ilgilenin..
    sonra başkası ilgilenir.
  • kadın değil yarmagüldürler. çiçek değil odundurlar. daha çok tanım yaparım da durduk yerde başıma iş almayayım.
  • açacagınız başlığı zikeyim bu nasıl bir cümledir amk
  • adamın hesabını annesi ele geçirmiş sanırım. bu kaynana beyanlarının başka açıklaması olamaz.

you idiot!

edit: adam ağır troll 10 entry'den 8'ini kendisi yazmış.
  • hayattaki tek amacı eşine hizmet etmek olmayan kadınların normal olarak yapması gerekendir.

gözümden sakındığım, uyuyan güzel eşimi sırf sabah bana iki çay koysun diye kalkmasını bekleyeceğim öyle mi? beyler, yanlış kişi ile evlenmiş olmayasınız?