154 entry daha
  • kötü ilişki yoktur, yalnızlık bira fazla kaçmıştır
  • tabiki yalnizlik. ortalama iliski vs. yalnizlik olsa yine yalnizlik. iyi iliski vs. yalnizlik olsa konjekture gore dusunmekle birlikte yine yalnizlik. cok iyi iliski vs. yalnizlik olsa cok iyi iliski derim. iliski o kadar basit bir sey degil yahu gerisi icin flortlesilip takilip gecilmeli bence.
  • yalnızlık yazan idealist dostlara selam olsun.

birçoğunun gerçek yalnızlığın ne olduğunu bilmediklerine eminim.
  • insan psikososyal bir varlıktır. yalnızlık kesinlikle depresiflige psikolojik olarak bir adım atmaktir.maslow'un insanin temel ihtiyaçları ilkesinde beslenme,barinma,sex olması bundandır kerhaneye gidip birini becermek sex yapmak demek değildir.bu yanlış bir seçimdir. doğru kadını veya adamı bulana kadar partnersiz kalmak en mantıklısıdır.
  • tercihim yalnızlık olurdu. aklıma şu şarkı geldi bu arada. sertab erener

karbeyaz

merak ettim seni
    bugün elimden bir şey gelmiyor
    çok özlüyorum bazen gülüşünü dönmeme yetmiyor
    her şey neden düzelmiyor
    bu hüzün neden geçmiyor
    nasıl berbat ettik her şeyi bazen aklım almıyor
    öfkesi geçince insan her şeyi güzel hatırlıyor
    kafam bir türlü susmuyor
    yüzün neden silinmiyor
    ah bu kalp unutur mu unutmaz
    karbeyazdır ama kir tutmaz
    dön desen dönemez
    yine de kin tutamaz
    ah bu kalp unutur mu unutmaz
    karbeyazdır ama kir tutmaz
    sil desen silemez
    sus desen susamaz
  • kötü ilişki mazoşistliktir, o yüzden yalnız kalıp bir süre huzur ile kendini dinlemek daha iyidir.
  • kötü ilişkinin beraberinde depresyon, sinir krizleri, anksiyete bozukluğu getirdiğini düşününce tabi ki huzur dolu bir yalnızlık her zaman on adım önde olacaktır.
  • yalnız olacak kadar güçlüysen :yalnızlıktır.
    ki iyi beraberliklere hazır olalım.
  • az önce arabayı park edip eve girdim. dolapta yarım kalmış chivas regalden bi duble doldurup terasa çıktım. hava da nasıl güzel.. nasıl esiyor. kotu ilişki vs yanlızlık ike açılmış başlığa bi açıklık getiremeden konuyu kapatıyorum.
  • bir ilişkinin kötü olmasının nedeni her iki taraftan birinin veya ikisinin maslow'un 5. evresindeki kendini gerçekleştirme bölümünü yapamamasından kaynaklı olur diye düşünüyorum. ömrünü geçirmeyi düşündüğün insanı olduğu gibi kabul edemiyorsan zaten ömrünü geçiremezsin. olduğu gibi kabul edip her iki tarafında uzlaşmacı insanlar olması gerekli, zaten bu şekilde olduğunda karşıdakini sadece bir eş değil, yol arkadaşı en iyi dost birer ayna olarak görüyorsunuz, bu yüzden de çok fazla saçma sapan kavga etseniz dahi bir noktada bunlara gülmeye başlıyorsunuz.
    yalnızlık zaten onunla birlikteyken de yaşayabileceğiniz kendinize birer tatil vermeniz de olabilir. aynı evin içerisinde birbirinizi görmeyebilir veya konuşmak dahi istemeyebilirsiniz. bunu karşı tarafın empati yaparak karşılaması gerek zaten.
    bunlar nasıl tartışmalar abi ya?
2193 entry daha
hesabın var mı? giriş yap