• varlığından yeni haberder olduğum ve büyük ölçüde türkçe yayın yapan filistinli kardeşlerimizin yanında olan medya aracımız.
  • iran ın türkiye şubesidir.
  • birilerine daha genel yayın yönetmeni kartviziti sağlamak için açılmış olmamasını umduğum kanal. şii-caferi kanalların hepsi maalesef bu amaçla kurulmuş olup, her birinin başında bir molla bozuntusu bulunmakta, kartvizitiyle hava atmakta, bu vesileyle iran'a toz kondurtmamaktadır.
  • kanalda az önce "haçlılar kara hareketi yapmayacaklarını söylediler. o halde peşmerge ve öso mudur, yabancı asker olarak nitelendirilen." demiştir erdal şimşek
  • varlığından yeni haberdar olduğum kanal. ilginç çalışmaları olmakla beraber rengini anlayamadığım,çalışanların piyon olarak kullanıldığını düşündüğüm internet şeysi..
  • muhammet ikbal köseoğlu suriye olayları başladıktan sonra nureddin şirin ile bağını kesip kudüs tv den ayrılmıştır.
  • an itibariyle türksat tarafından yayını uydudan kaldırılmış tv kanalı.
  • 28 şubat'ın edebiyatını yapıp, bunun üzerinden mağduriyet devşirip ekmek yiyenlerin, işin asıl çilesini çekenleri susturduğu olay. gösterilen sebep için link vereceğim.

nurettin şirin 28 şubat'ta 17.5 yıl hapis cezası almış, 8 yıl hapiste yatmış birisi. ilgili olaya binaen abdurrahman dilipak , benim yerime şu kadar yıl hapis yattı demişti. adem özköse ve hamit coşkun suriye'de alıkonulduğunda onları kurtaran kişilerden birisi, belki de en 1. si.

üç beş tane mezhepçi mutaassıp sosyal medya asalaklarının gündemi sonrası operasyon çekiliyor. bu kişiler de; ne imla, ne bir fikir kırıntısı, ne zeka parıltısı; sadece goygoyla 350.000 kişi toplayabilmiş bir facebook sayfası ve paralel seyreden bir kaç sosyal medya hesabı daha. o ona şu cevabı vermiş bu buna... bilmem hangi parti tarihte şunu etmiş, bunu yapmış... doğru düzgün yazamayan bu elemanlar nasıl bu kadar takipçi toplayabilmişler diye düşünürken şu söz aklıma geldi; ''bir topluluğu ikna etmek bir kişiyi ikna etmekten kolaydır.'' bu söz de aklıma koyunları getiriyor! bir kaç tanesini kafalayınca ardı geliyor demek ki.

bu meselenin ayrı bir yeri var. diyorsunuz ya, basına sansür, baskı falan. kudüs tv dindar bir kanal. nurettin şirin bir çoğu gibi güce yanaşacak, tapacak, onların politikaları doğrultusunda hareket edecek birisi değildi. sanırım sebep de bu; biat.

dikkatimi çeken başka bir yön ise kudüs tv'ye islami cenahın sahip çıkmaması. dilsiz şeytan kesilmiş onca cemaat, dernek, vakıf, kurum, kuruluş, hacı, hoca... seslerini çıkarırlarsa ne olur ? iktidarla araları bozulur. araları bozulursa ne olur ? menfaatleri kesilir ya da tehlikeye girer. zaten bilmekle beraber daha net gördüm ki memleketteki bu dini gruplar, kişiler, hocalar filan neredeyse tamamı iktidara eklemlenmiş. zamanın en rejim muhalifi gazete bile yerli pravda olmuş ben ne diyorum ? ya adı iran ajanına çıkan kenan çamurcu bile es geçmiş görmezlikten gelmiş hayret ettim. (son seneler iktidarla barışmıştı söylemlerinde.)

bu dilsiz şeytanlardan hiç bir hayır beklemiyorum. ne ülke adına ne islam adına. mezhepçilik yapmayanı, iran'a küfür etmeyeni tekfir ediyor adamlar. mavi marmara'da ölenlerin kanları 20 milyon dolara satıldığında neredeydi bu süper mücahidler ? o kadar mavi marmara edebiyatı yaptılar, en sonunda parayı alıp her şeyi bitirdiler. bu dilsiz şeytanlardan herhangi bir ses çıkmadı. bir satırlık alt yazı için kıyameti koparan bu eblehler... zamanında bilmem ne hareketleri düzenleyip, kamuoyu oluşturup suriye'de iç savaş çıkmasına ve alevlenmesine sebep oldunuz. şimdi sıra iran ve türkiye'ye geldi değil mi ? kudüs tv kapatıldı, siyonistlerle beraber ne kadar sevinseniz azdır...

nurettin şirin'in basın açıklaması; [kudüs tv basın açıklaması http://islamianaliz.com/…ciklamasinda-bulundu-45157]
hesabın var mı? giriş yap