• 7-8 ay önce buradan alışveriş yaptım. korona virüs için tekrar eldiven alayım dedim. site her gün zam yapmaktadır. istisnasız her gün şuan zam var. 3 günlük takibim sonucunda

nitril eldiven (yemek ile uyumlu) medium paket:
    1. gün: 25,90 tl
    2. gün: 38,56 tl
    3. gün: 48,79 tl

nitril pudrası siyah eldiven large:
    1. gün: 28,90 tl
    2. gün: 49,25 tl
    3. gün: 62,48 tl

%100'ün üzerinde 3 günde zam geldi eldivenlere. böyle fırsatçıları lütfen ticaret bakanlığının whatsapp ihbar hattına bildiriniz. ben şimdi ekran görüntüleriyle bildirimde bulunuyorum.

whatsapp faiş fiyat ihbar hattı: 0552 189 0 189

şu virüs geçtiğinde asla ama asla alışveriş yapmayacağım sitedir. bugünleri unutmam...
  • 9 gündür bir yılbaşı ağacı gönderemeyen rezil firmadır. ne pazaryerlerinden ne de kendi sitelerinden alışveriş yapmayın. bugün fatura kestik, paketliyoruz bilmem ne derken ayın ortası oldu çocuğun hevesi kalmadı.
  • edit: 996 lira olmuş ve bindirmeye devam ediyorlar.

edit: milleti belli ki para karşılığı entry girsin diye tutan kötü niyetli firma, bir alttaki entrynin başka bir açıklaması olamaz çünkü gerizekalılık dışında.
    daha ucuz seçenekler aranıyorsa www.ambalajstore.com veya www.eldivendeposu.com ziyaret edilebilir bunlara para kazandırmaktansa. kullanatmarket, namı diğer bursa pazarı adlı firmanın aksine ithalatçı değil aracı olmalarına rağmen bu çıkarcı firmadan daha ucuz fiyatlar sunuyor 2 site de.

edit 2: zamanında utanmadan 50 adet incecik maske ve 1 kutu maskeye 200 lira istediklerini de gördü bu gözler. millete parayla entry girdireceğinize insanlık yapın da ederine satın ürünleri.

eldiven fiyatları uygun falan değildir, doları bahane edip 1 ay içerisinde tüm eldivenlere %200 zam yapıldı, bakın %50 falan değil %200.
    20 paket eldiven 300 liraydı utanmadan 907 liraya satıyorlar şu an.
  • corona virüs bahanesiyle zam üstüne zam yapan haysiyetsiz firmalardan biri daha, eldiven maske vb. ürünlere %100 zam yaptılar, yapmaya da devam ediyorlar.
  • https://www.kullanatmarket.com/ alan adından yayın yapan ve tek kullanımlık ürün satışı yapan internet sitesidir.

aynı gün kargo ve istanbul içinde ertesi iş günü teslimat taahhüdü verip ürünler teslim edilmediğinde çalıştıkları kargo şirketini suçlayan bir işletmedir.

ertesi gün elinizde olacak şekilde sipariş verdiğinizde ürünlerin ertesi gün elinizde olamayacağını bilerek sipariş vermekte fayda var. planınızı programınızı bu siteden gelecek ürünlere göre yapmayın.
hesabın var mı? giriş yap