• bana da uğramış yazardır.

(bkz: #24219099) entrimden dolayı internet kültürünü çok iyi bilen bilgili bir kardeşimiz diyerek beni koltuktan düşürmüştür.
  • yardımsever kişiliği ile sempatimi kazanmış kardeşimiz.
  • nick altı entry'leri ile sözlükte kendi tarzınıi ispatlamış, ilginç bir yazar. pizza seven kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. galatasaray'ı savunan bir hayat felsefesine sahip. pes 2011 ve sonrasına umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz.laik devlet anlayışının ilelebet savunucusu olacağından şüphem yok.

ayrıca sigara içmediğini düşünüyorum, aynen devam etmesini diliyorum (:
  • bir kere güldüğünüz bir espri ya da davranışı cıvıtana kadar tekrarlayan şımarık çocuk.
  • deli midir divane midir çözemedim. hadi bilmem kime nickaltı ıvır zıvırı girdin, benim nickaltına niye tecavüz ettin. bide fersah falan yazmış. söyleyin gözüme görünmesin puşt.
  • (bkz: gariban)
  • kendisinden haberdar olmayan biri olarak nick altıma entry girince bi "noluyoruz lan?" dedim, sonra öğrendim adamın olayı buymuş. nick altlarına entry döşemek iyi de, herkese aynı şeyi yazıyor yahu, insan azcık çeşit yapar. bi de neye göre seçiyor nick altı gireceği yazarları onu çözemedim.
  • (bkz: #24210791) numaralı entry'sinde, nick altıma standart dışı bir not düşerek özel hissettiren zararsız troll.
  • beni pas geçmiş yazar...
hesabın var mı? giriş yap