• biletleri satışa çıkmış üçüncüsü düzenlenecek olan etkinlik.

edit: arkadaşlarımdan birinin tatil planıyla çakıştığı için kamp+kombine biletini satıyoruz e bilet değil yeşillendirebilirsiniz
  • inşallah şu wc'lere çare bulurlar.

amk sırf o iğrenç yerlere işememek için festival boyunca içerde bir tane bile bira içmedim.
  • ikinci sefer gideceğim festival. her gecen sene kendilerini geliştiriyorlar. umarim bu sene tuvaletleri geliştirirler. cunku bir kac gun sonra plastik kabinlerin depolarindan idrar tasmaya başlıyor. midem kaldirmiyor acikcasi.
  • ilkine gitmiştik 2016’da. hani şu darbe günü olan. gerek gelenlerin sayısının az olmasından gerek kuşadası çevresinden gelen insan modelinin daha iyi olmasından dolayı en iyi festivaldir benim için. geçen sene gidemediğim için biraz üzgündüm açıkçası. çünkü şehirde gezilecek o kadar çok yer varken bişey yapamamıştık. festival alanındaki denizi ve plaji da çok çok iyiydi. temmuzda görüşmek üzere.
  • kamp + kombine biletlerinin 130 liradan satıldığı festival.
  • festivale hala kimlerin geleceği belli olmayan organizasyon
  • flört çıkar diye biletleri aldık ama çukurova da afişte yoklar. umarım adaya gelirler. gelmezlerse satacağım çünkü biletleri.

edit: satıldı
  • line-up ın açıklanması neden bu kadar geciktirdi merak edilen festival.

ben de oradayım. zirvedir toplaşıp içme gibi bir şeyler olursa yeşillendirin.
  • tarihi bu başkanlık seçiminin 2. turuna denk gelen festival. ne boktan iş!?
  • ekşicilerin toplanması için bir whatsapp grubu kurma düşüncem bile var. en azından salak kalabalıktan kurtulur ve biraz ekşi insanla birlikte olur eğleniriz.

diye düşünüyorum.

festivale gelecekler yeşillendirsin
hesabın var mı? giriş yap