• insanların hesapları e hacizli, ana para üzerine binlerce liralık faiz yükü bindirilmiş. vatandaş bir kolaylık bekliyor devletten. faiz silinir ise borçların yüksek bir miktarı ödenecektir diye düşünüyorum. en azından çevremde bulunan kişilerden izlemediğim bu.
  • tabiki de destek vermeyeceğim eylemdir. ben ödedim hem de faiziyle. o tarihte evime icra kağıdıda geldi. icra gelmesin diye gittim bankadan kredi çektim onunda faizini ödedim. siz de ödeyeceksiniz hem de paşa paşa. ha bana geri verirler paramı. desteklerim.
  • benim ödediğim para kanuni faiziyle birlikte geri ödenecekse desteklediğim kanun teklifi.
  • ben ödemiş olmama rağmen desteklerim.
    ben çektim diğerleri de çeksin şeklinde bir bakış açısı yanlış. bir laf var "benim için allahtan 2 eşek iste belki allah sana bir eşek verir." diye. inşallah kyk borçları silinir güzel kardeşlerim.

edit: kızanlar var. bozulanlar var. falanca firmanın vergi borcu değil silinen arkadaşlar. halkın yararına, vatandaşın yararına bir iş bu. başka bir gün de sizin ihtiyacınız olacak birlik beraberliğe. o zaman size de destek olurum ben emin olun.
  • bana da daha önce almadığım kredi miktarı yatırılacaksa desteklediğim kanun teklifi.
  • biz ödedik ama desteklerim. çıkarsa da zerre üzülmem. gençler sevinsin
  • akp ve mhp nin oyları ile red edilecek kanun teklifidir.

zira bu güruh kendilerine çıkar sağlamayacak para kazandırmayacak veya zarar verecek fakat halk için millet için ülke için faydalı olan hiçbir kanun teklifini kabul etmiyor
  • inşallah silinmez. neden silinsin? almasaydınız. valla bak, zerre umurumda değil. çok muhtaç olup almak zorunda kalanları anlarım; onlar da çalışıp ödesinler bir zahmet. borç, borçtur; ödenecek.

ihtiyacı olmayanlarınız bile "tatlı para yeaaaa" diye gidip aldınız, şimdi ödemesi zor geliyor. haydi bakalım, haydi!
  • ödenmesi gerektiğini savunmak, "ben çektim, herkes çeksin" demek değildir. şu kadar basit şeyi doğru düzgün yorumlayamayan insana kredi dahi verilmesin.

tanım: yanlıştır.
  • silmesinler kardeşim bizde üniversite de çekmesini bilmiyor muyduk ? gidip çalıştık da ödedik. haksızlık.
hesabın var mı? giriş yap