• "en çok memnun olan kişi eşim" repliğiyle güldüren, aynı zamanda düşündüren video.
  • bir de tamer bey'e uğrayıp beyazlattıktan sonra zarı da diktirdik mi evlilik pakedimiz hazır.

efsaneyi hatırlayalım: link
    (bkz: vajina beyazlatma işlemi sırasında video paylaşmak)
  • ezgi hanım'a neredeyse fırtına obüsü sokuyorlar ama maşallah "hissetmedim bile" diyor.

link

düzeltme: imla
  • tanım: bir operasyon.

doktorun da soyadı manidarmış. entry nick uyumu gibi. oğlum nereden buluyorsunuz bu videoları lan?
  • doğum yapmayı çok kolay sanan birtakım sığırlar görüyorum aranızda. vajinal doğum yaptıkça vajinada sarkma ve genişleme meydana gelebilir. iki gram bilginiz olsa kocanın "dalga"sına bu kadar takılmazsınız, benden söylemesi.
  • degişen takintisi olan yazmasin.
  • aklıma nedense şu videoyu getirmiştir.
    https://youtu.be/8xsgt-xj38i
  • ekşi sözlük gerçekten de tam bir ergen yuvası.
    vajinayla ilgili bir şey görüp duyduklarında hemen heyecanlanıp şoka giriyolar ve gülmeye başlıyorlar.
    böyle bir ortamla gerçek hayatta en son ilköğretim 8. sınıfta üreme organları anlatılırken karşılaşmış olabilirim.

videoda anormal bir şey göremedim.
    doktorun tavrına lakayt diyen olmuş.
    adam gayet saygılı ve düzgün konuşuyo daha ne yapabilir?
    kadına demediklerini bırakmamışlar, eşinin penisine demediklerini bırakmamışlar.
    sonradan görme diyen bile olmuş, ne alakası var?
    kadın cinsel hayatı ve kendi özgüveni için bir şey yapıyo, eşim de mutlu oldu diyo, ne var bunda?

her şeyi eleştirip dalga geçiyosunuz bu çok tuhaf.
    bana göre tek eleştirilebilir şey doktorun bu işlemi youtube a yüklemesi.
    ben böyle bir şey yapmam çünkü bi amacı yok, işlem yapılan yeri gösterebiliyo muyum? hayır. öncesi sonrası belli oluyo mu? hayır.
    o zaman neden o işlemi yaparken video çekiyorum.
    bi amacı yok.
    reklam olarak bile hizmet etmiyo çünkü gözükmüyo.
    çıkıp metin okur gibi anlatmakla aynı şey özünde. ama dikkat çekici işte başlığı açıldı.
    al sana reklam.
    hastanın izni olduğuna göre sorun yok.
  • daraltan aletin afedersinizde yarak şeklinde olması…
hesabın var mı? giriş yap