• --- 3. sezon 5. bölüm spoiler ---

sikerim işleyeceğiniz senaryoyu legion bir kere de şu amahl farouk'a karşı duramayacak mı? illa yardım mı gerekiyor? ayrıca bu sürtük syd'in kaçıncı ihaneti oldu bu? atomlarına ayır işte gitsin!

-- 3. sezon 5. bölüm spoiler ---
  • her bölümde anlamlandıramadığım bir çok şey oluyor ama izlemekten kendimi alamıyorum, sanki
    bir tabloya bakar gibiyim. özleneceksin legion ama ara ara tekrar izleneceksin.
    ve oliver... muhteşemdi yine, melanie'nin süper anne triplerine rağmen.
    rap battle enfes ötesiydi.
  • meh bir final, ortalama bir sezon.

1. sezon > 3. sezon > 2. sezon.

dizi ilk sezondaki sayko halini devam ettirseydi efsane olabilirdi ama olamadı. çok boş vakit yoksa izlemeyin.
  • sezonu harika bulsam da final bölümü ortalamaydı. 1 bölüm daha olsa daha doyurucu olurdu sanki.

--- spoiler ---

david ile annesinin şarkı söylediği sahne çok güzeldi ya. dizi bu tarz sahneleri iyi yapıyor cidden. giderayak kalitesini konuşturdu yine.

xavier'in öğretmen olmak istemesi de x-men'e göndermeydi sanırım.
    --- spoiler ---

sezon sıralamam 3>1>2 olurdu herhalde.
  • deicide albümlerinden biri güzeldir dinleyin dinlettirin
  • --- spoiler ---

spoiler var!
    --- spoiler ---

tırt çıkmıştır. ilk sezondan sonra hep bir eksik. davidin 2. sezon final bölümünden sonra her şey kızışır sanmıştım lakin öyle olmadı. küçük bok parçası david olmaya devam etti. syd sikti attı bunu. olmamış bu senaryo. lan bari biraz kavga görseydik!
  • bu diziyle ilgili süper kahraman dizilerinin breaking bad’i olduğunu söylüyorlar ya. kesinlikle öyle. david haller her ne kadar düzenli bir x men üyesi olmasa da umudumuz olan yeni x men dizilerinde seni de pistlerde görmek istiyoruz. bu böyle bitmemeli.

--- spoiler ---

s3e8 final bölümünde david savaşmanın gereksiz olduğunu, yaşlı farouk’un pişmanlığını ciddi bir kapışma sonunda farouk’un zihnini paramparça ederek öğrenmeliydi bence. charles da savaşı kendisine ihanet eden farouk ile verip zaferi kazanmalıydı. o zaman baba olamamanın pişmanlığını zaferle sonlandırabilecekti. çok sofistike bir final oldu. sebebi de tabi ki profesörün karakter gelişimini zedelememek bence. ‘çünkü yeni diziler gelecek. o diziler gelecek arkadaşlar inanıyorum.’ omega seviyesindeki davidin savaşmadan olayı bitirmeyi kabul etmesi tatmin etmedi beni. açıkcası infinity war’da thanos ve dr.strange arasında geçen dövüş sahneleri gibi bol efektli ve görsel şölenli bir karşılaşma bekledim. heyecanlı olmayan ama duygusal bir final oldu. zamanın yenip kerry i yaşlandırması çok güzel bir detaydı. gabrielle ve davidin şarkı söylediği dakikaları büyük bir hazla izledim. şarkı seçimleri zaten çok iyi bu dizinin. kesinlikle 2 sezonluk daha malzeme vardı en az. profesörün öğretmenlik yapmaya karar vermesiyle gelecek yeni x men dizilerinin haberini aldım ben kendimce. umutluyum yani. fena bi diziydi keşke bitmeseydi ama işte.
    --- spoiler ---
  • blutv'de her bölümü bulunan fakat final bölümü olmayan dizi. sabah sabah sinir krizine girdim dizi böyle mi biter diye meğersem yüklememişler.
  • güzel sezondu fakat ortalama bir final.seni izlemek güzeldi be legion.
  • thanos da dahil marvel yapımları arasında en kaliteli villian'ı içeren dizi.
    (bkz: amahl farouk)
hesabın var mı? giriş yap