• ölümüne tanık olmasından daha iyi olaydır.
    aman kimse ölmesin de, herkes patır kütür gidiyor.
  • belki elinden tutup okula götürmüşlüğü de vardır.
  • +ilk görüşte aşka inanır mısın ?

-ilk derken ?

+en ilk...
  • doğumunda mı götürmüş kızı? kız gelmiş kendi kararını verecek yaşa, iyi kötü, orası kendisini bağlar artık, kararını vermiş. işin bokunu fazla çıkarmamak lazım, aksi halde bir ilişki için partnerin doğduğunda diğer partnerin bundan haberdar olmuş olması gayri etik durum ortaya çıkarır gibi abuk bir kural ortaya çıkıyor.
  • bundan bir sonraki adım, levent yüksel ve ilgili kızın hürriyet’te slayt şov şeklinde dünden bugüne diye haberi yapılması olacak sanırım.

lan tamam anladık kendi değer yargılarınızla uyuşmuyor, size garip geliyor, dizilerde filmlerde de görmemişsiniz böyle şeyleri; ama rahat bırakın insanları yahu bütün toplum birilerinin uçkurunu mu tartışacak? böyle geri zekâlıca bir şey olabilir mi?! te allam evet adam daha bebekliğini görür görmez kıza âşık olmuş hep bu zamanı beklemiş... gerçekten ruh hastasısınız!
  • yanlış anladığım olaydır. sevgilisinin başkasından hamile olup onun doğumuna gidip çocuğun babası olan adama destek olduğunu zannederek entrikada rekor kırdım. fazla türk dizisine maruz kalmamak lazım.
  • akraba evliliği yapan en az yüzde 25'lik kesimin de yaşadığı durum.
  • sevgiliside onun ölümüne tanık olur ve böylece durum eşitlenir
  • seni anan benim icin dogurmus.
hesabın var mı? giriş yap