• içerdeki otomatlarda 12 tl'ye satılan fitness shake diye bir şey var.. ambalajın üstünden içinde 25 gr protein var, spor sonrası için şöyle böyle diyor, doğrudur, doğrudur da bildiğiniz nesquik.. bir bardak kakolu süt içmek için 12 tl baymaya gerek yok..
  • içindeki hocaların genelde bayan üyelere aşırı ilgili oldukları spor kulübü. daha herhangi bir erkeğe asistans verdiklerini görmedim ama kardiyoda spor yapan hangi bayan varsa yanında bir hoca var. içinde çok rahat spor yapıyorum memnunum ama staff'te bu seviye popoya kitlenme ve yürümeye ilk kez rastladım
  • daha önceden farklı macfit salonlarına gitmiş biri olarak oldukça basık ve kullanışsız bir salon olduğunu söyleyebilirim. ayrıca kapasiteye göre çok ufak. 4-5 aydır üyeliğim olmasına rağmen sadece 2 kere gittim.
  • macfit tam bir fiyasko arkadaşlar.
  • ikide bir beklenmedik tadilata giren spor salonu...
  • ne yapacağınızı biliyorsanız, eğitmen/hoca yönlendirmesine çok ihtiyacınız yoksa, envai çeşit grup dersi aramıyorsanız fiyatına göre fena olmayan spor salonu..

genelde eğitmenler daha çok girişte zaten kalabalık olan mekana daha da adam toplamaya çalışıyorlar.. üyeler de sorunu eğitmenlere soru sormak yerine birbirlerine yardım ederek çözüyorlar.

ayda 50 tl'ye üye olduğum için çok da eleştirmek zor hani; şimdilerde üyelik yanılmıyorsam 85 tl'ye yükselmiş. ancak pegasus mantığıyla parayı sağdan soldan çıkarmaya çalışıyorlar. en son yağ kas ölçümünü paralı yaptılar, ancak tuvaletler şu anda ücretsiz..

bekliyorum, tuvalet kullanımına kota gelecek. ilki bizden, ikincisi sizden gibi.. hadi..
hesabın var mı? giriş yap