• (bkz: melisa snow)
  • acun ılıcalı'nın şeyma subaşı'dan olan kızı.
  • allahım ne kadar güzel bi çocuk bu allahım! bir peri kızı sanki. bir ışık hüzmesi adeta. maşallah!
  • yeni nesil sezercik;
  • güzel veya çirkin olmasının bir önemi olmayacak kadar küçüktür, bebektir.
  • 27 ekim 2013 doğumlu şirinlik.
  • dünyanın en şanslı çocuğu (abartmadım yok) .koskoca ülkede acun’un kızı olarak doğuyorsun ve büyüdükçe annenin estetikli haline benziyorsun:d
  • henüz 4,5 yaşında dudaklarına ruj sürülmesine müsade edilmeye başlanmış sanırım. veya ben yanlış görüyorum, bilemedim.

bırakın da çocuk çocukluğunu yaşasın.
  • paris hilton’nın bi röportajı vardı, zengin ve başarılı bi hayat isteyenlere önerilerini sordukları. bi kaç saniye büyük bi ciddiyetle havaya bakıp düşünüp; “doğru ailede doğmaları gerekir” dediği. djdjdjf. işte melisa tam olarak bunu başarabilmiş biri olmanın yanında, geçen sene bugün, ufacık yaşında, anası ve babasının (bkz: acun ılıcalı) (bkz: şeyma subaşı) düğününü de görüp combo yaptı . kadir gecesinde mi doğdun kız melisa ne bu şans? hayatın hep böyle şanslı ve güzelliklerle geçsin.
    ayrıca yiğidi öldür hakkını yeme, şeyma subaşı belki ahlaken pek çoğumuza yanlış gelen bir şey yapıp bi yuva yıktı ama kendi kızına çok iyi ve eğlenceli bi anne olmayı başarıyor gibi gözüküyor, en azından uzaktan.

edit: celebrity ana babasi 9 dk’da bosandi. masallah dedigim 1 ay yasamiyo ...
  • işin magazinsel olaylarını bırakırsak, ne kadar şanslı bir çocuk olduğunu söylemeye pek gerek yok sanırım. bütün dünyayı gezip, farklı kültürler ve dillerle bu yaşında tanışması ve büyük ihtimal ilerde de devam edecek olması bulunmaz bir nimet. 10-20 yıl sonra daha çok konuşulacak gibi. nazar değmesin.
hesabın var mı? giriş yap