sesege

  • 2782
  • 41
  • 8
  • 1
  • bugün

kediyi pitbull'a öldürten genç

bisikletle hemen hemen tüm istanbul'u turluyorum. pitbull denilen canlıya antipatim olduğu için gördüğümde köpekten çok, sahiplerini uzun uzun süzüyorum. nasıl tipler bu köpekleri gezdiriyor diye de kendimce istatistik tutuyorum. genelde 17-25 yaş arası, zayıf veya normal kiloda, kollarını mahalle kabadayısı gibi sallayan, saçları dikik, anası sikik, nasıl desem böyle orospu çocuğu tipli, arkadaşına ''reis bu akşam maça geliyon de mi?'' diye seslenen, barzo esanslı ivedik'ler besliyor bu köpekleri.

videodaki şu çocukların tiplerine bakın bi allah'ınızı severseniz. olm bu tipler kedi beslese kedi de psikopatlaşır amk! adamına suratında meymenet yok ki hayvanda olsun!

belki senden daha fanatik bir hayvanseverim ama rica edeceğim bana pitbull izahatına girişmeyin. sevmiyorum bu hayvanı güzel kardeşim. nerede görsem yolumu değiştiriyorum ya. tasması olsun olmasın, nevri döner bi şeye kıl olur tutar bacağımdan macağımdan. cezası yok bir şeyi yok. ısırıldığınla, yaralandığınla kalıyorsun.

sizden de şöyle bir ricam olacak değerli arkadaşlar: pitbull gezdiren insanları şöylece bir süzün. verdiğim eşgale uyup uymadığına siz de bakın. pitbull besleyen bir tane normal adam göremezsiniz bir tane. hepsi aykırı tip. hepsi sevgi yoksunu.

devamını okuyayım »
23.05.2014 00:37