• memurların sabah akşam androidde okey oynadığını sanan beyinsiz yazarlar var. ülkeden tiksiniyorum sizin yüzünüzden. iki eliyle bi siki doğrultamayan vasıfsız adamlar gelmiş burda memur hedehödösü yapıyor. gel benim ayda 7 kez tuttuğum nöbeti bir gün tut, ağlayarak annenin eteğinin altına saklanmazsan ben de adam değilim. öğretmene laf ederler, sağlık personeline laf ederler, memuruna laf ederler... nesliniz kurusun mk.

edit: az önce (bkz: ben ekrem abinin bokunu yerim bokunu) nickli çaylak "zırlamayı kes, beğenmiyorsan bırak" diye mesaj attı. bunlar acile geldiğinde "dohtor yoh mu? hemşire nirde?" diyen tipler. ananız, babanız, eşiniz, kardeşiniz acile düştüğünde "bahacak!" doktor, hemşire bulamayasınız...

36 mesaj sonra edit: arkadaşlar bizim insanımız orospu çocuğu.
  • memur düşmanlarının üşüşeceği başlık. özel sektördekilerin bu kadar çok çalışmasının nedeni de bu memurlar zaten. ah bu memurlar yok mu!
  • memurlara verileceğine asgari ücretliye verilsin diye geri kafalı zihniyete şunu bilmiyor sanırım. memur devletin işçisidir asgari ücretli ise özel sektörün işçisidir. her çalışan taleplerini kendi patronundan istemelidir. devlet özel sektörün kasasını bilmeden sen işçiye yardım yapacaksın diyebilir mi? kendisi alamayacak ya hemen ne gerek var diyor. adam 16 yıl belki 20 yıl okul okumuş memur olmuş bu yıllarda eğitime harcadığı parayı hesaplayın bir de 5 yılı zor bitirip sanayici olan asgari ücretlinin bu zaman diliminde kazandığı parayı düşünün.
  • asgari ücrete çalışan işçi ölsün mü?
  • sanki verilmiş gibi başlık açmaya da utanmıyorsunuz amk. her yıl aynı terane. 24 kasım yaklaşıyor nasılsa.
  • arkadaş yapacaksan maaşa zam yap. yakacak yiyecek yardımı ne amınakoyayım sovyetler birliği mi burası.
  • haber güzel. teklif güzel. ama geçmeeeez
  • hay amk yok memura karıyıda bulup altına sokalım rahatsız olmasın o arayıp
  • bir muhalif olarak mevcut muhalefet partilerinden de birşey olmayacağını gördüğüm öneridir.
  • memur olmayanların gereksiz bulacağı sövüp sayacağı, memurların da çok çalışıyoruz geçinemiyoruz diyerek ağlayacağı yardım önerisi.

gerçekleşirse gereksiz ve hakkaniyetsiz olacağını düşünüyorum. hakettiğini düşünüp hakkını alamayan varsa istifa edip hakkını kazanacağı bir iş yapabilir. memur ya da değil farketmiyor.
hesabın var mı? giriş yap