şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: hurensohn)
 • hâlâ ergenekon terör örgütü, balyoz darbesi vs. diye zırvalayan koyu fettullahçı , tutuklanmadığına şaşırdığım- belki de yurtdışında g*tü rahattadır- isminin olduğu başlığın bilinçli olarak başka başlığa yönlendirildiğini düşündüğüm kişi, baya bir de destekçisi var sözlükte.
  fettullah gülen p*çini övdüğü entrylerini paylaşmaya lüzum dahi görmüyorum, isteyen açıp okuyabilir, ama zaman kaybı.
 • ıddialara cevap vermek hukukun geregidir.

  ben burada bir nickin altinda gizlice yazi yazmiyorum, televizyonlara yada gazetelere ciktigimda, haktan adaletten yana olan turku kurtu alevisi yahudisi ermenisi beni alkisliyordu, bravo cok iyi yoldasiniz diyordu. geldigimiz noktada gozlerim bagli, kimseye kim olduguna bakmadan hukuku ve adaleti savunmaya devam ediyorum ve birileri dedi veya emretti diye suc olan veya suc olmaktan cikarilan herseyi dogrusunu-hukuka uygununu savunuyorum.
  dini gorusler yada gorussuzlukler kisinin kendini baglar, baskasina da soz hakki vermez. bundan dolayi, kimseye inanislarimi anlatmak yada ispatlamak zorunda degilim.

  ozet gecmek gerekirse, ergenekon balyoz selam tevhid mit sorusturmasi yolsuzluk skandali kpss skandali darbe girisimi vb pek cok olayda her zaman suclular adil bir bicimde yargilanmalidir dedim. adalet uniformaya yada koltuga bakarak degismez. eger bir ulke, topluluk, kurulus, kurum adaleti korudugu icin batacaksa, boyle batsin, cunku aksi durumda bu surec sadece daha yavas olacaktir.

  bugun de dunde oldugu gibi, faili mechul cinayetleri, ergenekon balyoz darbe girisimi magdurlarini, fetocu diye tutuklanan binlerce masumu, kurt, alevi yada herhangi bir etnik unsur uyesi yani tek devlet tek millet tek ulus(!) a dahil olamayan herkesin hakkini savunmaya devam edecegim. ıstemeyen engellesin, gormez yazdiklarimi, olur biter. ben icinizden hakki ve adaleti savunan kisiyim.
 • terörist. vatan haini.

  fettoşun iti.
 • bu dümbükler hala konuşuyor.
  nasıl bir şerefsizsiniz ki
  bir pişmanlık
  emaresi göstermiyorsunuz .
 • ihbar edilen emniyet şikayet edilen bir yazar.

  la olm sizde gram akıl yok la. insan bi merak eder açar iki entrisine bakar. adam amerika'da yaşıyor. türkiye'de yaşıyor olsa bu kadar rahat konuşabilir mi? hiç mi aklınız yok.

  ben bu kadar her şeye sazan gibi atlayan ve zerre araştırma merakı olmayan insanlar topluluğunu bi arada görmedim. şikayet edicem diyor. tamam et. amerika'ya yollanan dosyaların arasına koyarlar belki bu gavat da gelir onlarla.
 • sözlükten acilen uçurulması gereken , götümüze girebilecek yazılar yazan bir fetö terör örgütü üyesi.
 • utanmadan ali tatar gibi fethullah ibnesine kurban edilmiş bir yiğidin adını ağzına alabilen bir yazardır.

  yine utanmadan cemaat yargısı demektedir. ulan bugün sana yapıldığını söylediğini yargıyı bozup ilk sen yapmadın mı? sizden önce yargı devletin yargısıydı, siz o yargının ayarlarıyla oynadınız.

  çok net söylüyorum sırf ali tatar'ın kan hakkı için kim bu pisliklere ne yaparsa, ne ederse müstehaktır.

  kendisine de şuradan iki çift laf edeyim, toplumu siz bu şekilde nefretle doldurdunuz, ettiniz ve buluyorsunuz. ayarını bozduğunuz kantar gün geldi sizi de tartı. hiç ağlamayın. sağcısı, solcusu, akplisi, chplisi, kürdü hiç kimse size acımaz.