• soğuk havalarda yapılabilecek en iyi aktivite. yemeği fazla kaçırırsınız veya hareketsizlikten sıkılırsınız ve yürümek, enerji sarfetmek istersiniz ama dışarıda kar kış kıyamettir, vur o zaman kendini apartmanın merdivenlerine be güzel kardeşim! hele bir de çok katlı bir apartmansa var mı senden iyisi! dışardan pek akıllıca bir hareket gibi görünmez tabi ama, müthiş efor sarfettiriyor, tecrübemle sabittir.
  • surekli yapıldığında yılda 10 kilo zayıflatacağı varsayılan aktivite
  • bitip tükenmek bilmeyen bir çocuk isteğidir. bu nasıl bir istektir ki rüyasında bile ' hayır, hayır, merdiven çıkalım' diye sayıklatır. küçücük bir kapı eşiği bile inilip çıkılacak merdiven muamelesi görür. sürekli kucak kucak diye tutturan, evin içinde bile kucakta dolaşan, alışverişin sonunda sırt ağrıları ile eve dönülmesini sağlayan çocuk merdiven görür görmez panter kesilir. in çık, in çık sonsuza kadar.
  • eğer bu eylemi yaparken aynı zamanda birine bişey anlatmaya çalışıyosanız veya bişey yiyosanız ölümden de ötedir. bi de bişey anlatıp, tıkınmaya çalışıp bi de üstüne çıkayım diyosanız; lütfen demeyin, yazıktır, günahtır.
  • çok fena baldır yapar sonra kalem etek giyince ronaldo gibi baldırlarınız olduğunu fark edersiniz sonra ağlarsınız eteği çıkarıp streç pantolonunuzu giyersiniz baldır yine oradadır yine ağlarsınız pantolonu çıkarıp mutfağa gider ve ekmek bıçağıyla baldırlarınızı kesmeye çalışırken kan tutması sonucu bayılırsınız sonuç olarak
    (bkz: merdiven kullanmayın)
  • 5 kat çıkmak 25 kalori, asansörde beklemek ise 2.
  • bir ahengi olması gerekir, herkese yakışmaz merdiven çıkmak, kiminin poposunun büyüklüğü kimininse yaşı ortaya çıkar. benimse istediğim gibi yapamadığım için içme ukte olan bir fiildir. hep zenginler de ağlar'daki ester gibi bir şeylere kızıp sinirli sinirli merdiven çıkmak istedim hayatım boyunca ama evimiz tek katlı olduğu için yapamadım. yaa annemle kavga edip merdivenleri hızlı hızlı çıkıp odama kapanıp planlar yapmak istiyorum.
  • cetin altan in bir yazisinda hatirladigim kadariyla der ki sevilmeden yapilan sex merdivenleri hizli cikmak gibidir.
    merdiven cikmak , cesitli fantaziler kuruldugunda gayet eglenceli olan bir harekettir
  • diyetisyene gitmeye başlamam sonucu ifa etmeye başladığım spor. metro sağolsun işten eve evden işe giderken 810 merdiven büroda günde 200 ila 300 merdiven inip çıkıyorum. evde de tempolu yürüyüş oh mis. yalnız rocky 4 de dövüşe hazırlanır gibi hissetmiyor değilim kendimi. çok mu abartıyorum acaba?
hesabın var mı? giriş yap