• nedenini bilmediğim bi şekilde bana aşırı derecede itici gelen bi hanımdır kendileri
  • içinin fesatlığı yüzüne yansıyan, finalde tüm bencil, fesat, çirkef özelliklerini babasından aldığı tescillenen survivor yarışmacısı
  • şu geçen yarım gün içinde kendisinden çok babasının konuşulduğu kişi.
  • babasının alevli ve tutarsız konuşması sebebiyle eklenmiştir..
    "benim kızım iyidir, olimpiyat koştu, başarılıdır" de geç..
    niye karıştırıyorsun time dergisi falan..
    hayır zaten bu bile iticiyken bir de tuttarsız sallamak nedir?
    neyse..
    babasının yüzünden kazanamamıştır..
    nokta..
  • ben survivor'a katılan ve faal olarak spor hayatına devam etmeyi düşünen sporcuları anlayamıyorum. derya büyükuncu'yu anlarım bir yere kadar getirmiş birisiydi zaten temsil sporcusu gibi bir şeydi. survivor'ın bol smsli oyunları ne tür bir challenge olabilir ki? 2016 için derece istediğini söylemiş, sanırım böyle bir şey mümkün değil 2-3 senedir belki doğru dürüst antreman bile yapmamış birisi için. ödül için diyelim. atletin çok parasının olması başarısını nasıl etkiler bilmiyorum. velhasılı ben bu işi anlayamıyorum, umarım gerçekten başarılı olur hayatında.
  • turabi denen adımın aylardır sapıkça şiddet içeren sevinç gösterilerini ve fiziksel müdehaleye varan bol bol asmalı kesmeli ve rakibini aşalayıcı hareketlerini izledik.sonuç ne oldu.bu kadar şiddet yanlısı bir adam ben böyleyim değişemem dedi.halkta onu ödüllendirdi.nasıl mı?öncelikle acun ılıcalı 2 finaliste sorular sorduğunda ilk merveden cevap istedi.herkes bilir ki 2. cevap vermenin avantajı büyüktür.ilk kişinin verdiği cevaba göre ikincisi cümlelerini ona göre kurar.örnek veriyorum.acun merveye sorar insanlar sana niye oy versin merve.merve kendinden bahseder.iyi özelliklerini sayar.sıra turabiye gelir.turabi derki ben şimdi ben şöyleyim ben böleyim dersem kendimi övmüş olurum.bu yakışmaz.oooo alkış kıyamet.mervenin söyledikleri suç olur çıkar.artı canlı yayında ailelere söz vermek gibi bir saçmalık gerçekleşir.acun ailelerin kıracağı bir potun yarışmacının oylarını düşünmeden hareket eder.mervenin babası kızıyla övünmek ister.hazır fırsat eline geçmişken atletizm federasyonuna sitem etmek ister.iyi veya kötü babasının yorumları yüzünden bir insanın emeğini çöpe atmak ne kadar doğrudur.kaldı ki iş babalara gelecek olsa.babadan yana kaybetmek turabiye yakışır. turabiyi evlatlıktan reddeden babası.geçen yıl turabi para kazanırsam babama vericem demiştir.babasıda şampiyon olunca oğlunu affetmiştir.böylece eyy para sen nelere kadirsin dedirtmiştir.hiçkimse kusura bakmasın ama patavatsız olduğunu düşünsenizde mervenin babası çok daha mert bir adamdır.kendisininde dediği gibi evini satmış evladına harcamıştır.ve ayrıca yarışmanın ilk haftası turabi 1.olduğunda neden durumu olmayanlar bana oy vermesin üzülürüm demedi de millete 4 ay oy attırdıktan sonra bunu söyledi.çünkü ilk hafta söylese etkisi 1 hafta sürer en fazla 2. haftada 1 olurdu.bu kozu finale sakladığınıda burdan anlamış olduk.özet olarak hasanında dediği gibi turabi kazandı insanlık kaybetti.ayrıca güçlü sağlam adımlar atan kadınlar yetişmesi için bu ülkede merve aydın gibi örneklere ihtiyacımız var. hanım hanımcık olmak.edep terbiye diyerek sus pus olmayı hakkını savunmamayı marifet gibi gösteren bir toplumda kızlar merveyi örnek almalıdır.benim şampiyonum merve aydındır.
  • ulan bu kıza o kadar salladık nasıl böyle bir insan olmuş dedik.

sonra babasını tanıdım ve kafamda hiç soru işareti kalmadı.allah gerçekten de yardımcıları olsun.
  • armut dibine düşer atasözü bu kızımız için söylenmiştir.
  • ya hala inanamıyorum, beni okadar eğlendirdi ki bu kız ve babası.

survivorda hakan'ı seviyordum ben, merve'yi sevmem, antipatik geliyor. neyse, hakan elenene kadar da sürekli izlemiştim survivoru. ama hakan elenince keyif alamam diyerek izlemedim hiç. kıbrısı, yarışmayı kimin kazandığını falan sonradan öğrendim. ama yorumları okurken bi de ne göreyim, merve aydın'ın babası diye bi oluşum var. bu ne acaba diye yutupdan görüntüleri izleyince merve'nin neden kaybettiğini bariz anlaşılıyor.

ama asıl söylemek istediğim; yutupdaki videoları her izlediğimde keyiften gülümsemeden duramıyorum. babası çok eğlendiriyo beni. ulan sadece yorum yapacaksın, bu ne hırs, konuşuyor konuşuyor, sağa sola çatıyor, atar yapıyor. bir insan bir insanı bu kadar rezil eder. çok eğlenceli, durmayın, canınız sıkıldıkça açın merve aydın'ın babasının videosunu izleyin, uzun olanı ama kısa olanı değil :)
  • iticiliğini babasından almış yarışmacı.
hesabın var mı? giriş yap