• septum deviasyonu ameliyatından sonra burnumun üstünde kemer oluşmasına sebebiyet vermiş kbb doktorudur. ameliyatları kendisine ait hastanede piyasanın üç katı fiyatla yapmaktadır.
  • iyi doktor mudur mesleginde yetenekli midir bilmem. cunku o asamaya gelemeden psikolojimi yerle bir etti. bir tip hekiminin her seyden once hastayla iletisimi cok onemlidir, sagligini canini emanet edecegin insanin sana hakaret etmemesi, beklentini anlatacagin sirada senin ne istedigini ben bilirim
    dememesi, hastayi hayattan sogutmamasi beklenir. muayene ucreti de 325 tl. moral bozmak icin verilen paraya ben uzulurum.
  • bugün bir arkadaşımın, "sen ameliyat olmuştun, doktorunu önerir misin?" sorusunu geçmişte yaşadığım kötü şeyleri hatırlayarak cevaplandırdım. konu ile ilgili buraya da kısa bir not düşeyim.
    beyefendi alanında gerçekten dünya çapında tanınmış, uzman ve bilgili bir insan. kendi web sitesinden yapılacak ufak bir incelemeden de görüleceği üzere epey başarılı işlere imza atmış. ama mesleki ve insani anlamda ahlaki değerleri kaybolmuş. hastası yok sadece müşterisi var. aşağılayıcı, moral bozucu bir üslubu ve konuşma tarzı var. hasta seçiyor. kimine babacan bir doktor, kimine devlet hastanesinde vatandaşa sen kim köpek çeken biri. ameliyat sonucunun nasıl olduğuyla ilgili sizin görüş ve düşünceleriniz önemi yok, kendisi beğendiyse iş tamam, gidebilirsiniz. itiraz ve soru sorma yok, çok zorlasanız da cevabı hazır.
    peki bu beyefendi mi suçlu, hayır tabii ki; bunca şeye rağmen sırf iyi doktor, artık rahat nefes alabilelim de gerisi önemli değil diyerek olaya yaklaşan ben suçluyum.
  • ankara'nın en overrated kbb doktorlarından biridir.
  • elbette başarılı bir doktor olarak çok hayır duası almış bir doktordur. kim bilir kimlerin ne dertlerine çare olmuştur... lakin ben ne zaman kendisini ve bana karşı olan tutumunu hatırlasam ağlayacak gibi oluyorum. kendisinden olumlu bir hasta doktor ilişkisi, ilgi beklemeyin. psikolojinizi bozmasına izin vermeyin.
  • avrupa rinoloji derneği başkanlığı görevini yürüten kulak burun boğaz profesörü.
  • bildiğin şımarık bir doktor "bugün bir ameliyat yaptım bir burun yaptım aman allahım bir gör bir gör" yukarıda ki düşüncelere aynen katılıyorum, basit bir nazal polip ameliyatıma istediği meblayı ben yazmamayım size...
  • kendisi çocukluğumda yaptığı ameliyat ile 20 yıl sonra bile beni mağdur edebilen bir doktor. lütfen iki kez düşünün.
  • benim burun ameliyatımı yapan dünya tatlısı profesör. ilk ameliyatımı başkasına yaptırmıştım. ama metin hoca 2. de bütün pisliği temizledi. çevremde ihtiyacı olan herkese önerdiğim doktordur. konusunda türkiye'de kendisinden daha iyi ve başarılısını bulmanız mümkün değildir.
  • sadece polip ameliyatı için (estetik veya başka bir şey dahil değil) 35 bin tl fiyat veren doktor... çok üzüldüm fiyatı duyunca ama ameliyatımın kolay olmadığını söyledi navigasyon tekniği ve başka teknikler de kullanması gerekiyormuş ondanmış sanırım...

yine de bu fiyat çok fazla kafa nakli yaptırsam daha ucuza gelir heralde. neyse umarım bütceme uygun iyi bir doktor bulabilirim
hesabın var mı? giriş yap