• herkese yapılan bir prosedür mü diyenler olmuş, iki yıl önce izlanda’ya gitmiş birisi olarak hiçbir bekleme ile karşılaşmamıştım, hatta beklediğimden kolay geçmiştim diyebilirim. tanıştığım izlandalılar da çok tatlı insanlardı, genel olarak farklı insanlar, kendilerini de dünyanın geri kalanına göre özel hissettiklerini düşünüyorum. bu saçma olaydan dolayı genelleme yapmaya gerek yok. bence biz onları güzel karşılayalım ki belki o zaman ders vermiş oluruz.
  • izlanda gibi bir ülkenin ne kadar saçmaladığını ortaya koymuş olaydır. artık avrupa’da artan milliyetçilikten midir nedir artık 1950’lerde kalması gereken hareketlerde bulunmuşlar.

bu hareketleri yapan adamların iq seviyeleri kaç acaba? rakip takımı hırslandırmaktan başka bir halta yaradığı yok zaten.

iskandinavlık bu saçmalığın sorumlularının bulunup gerekli işlemlerin yapılmasında ortaya çıkmalı. daha dün fransız marşının yuhalanmasından bahsettik, bu da onun kadar medeniyetsizliktir.

not: bu arada 1970’lere kadar izlanda’da türk öldürmenin cezası yoktu. sebebi ise türk korsanların yanlış hatırlamıyorsam 2 defa adayı talan etmesi ve insanları köle olarak götürmesi. hatta bununla alakalı bir şarkı bile yazılmıştır. ilgili kaptan hollanda asıllı sonradan müslüman olan biriydi. murat reis olabilir, üşendiğimden google ve youtube’a bakamadım.
  • iki katı süre ile burada bekleyecekler nokta com.
  • insanların kutsalına saygı göstermezseniz doğal olarak onlar da senin kutsalına saygı göstermez. ilk fırsatta karşılığını verir. saygı görmek istiyorsan saygı göstereceksin. ilk taşı günahsız olanınız atsın!!!
  • biz türkler gerçekten barbariz. aklımızla değil uzvumuzla savaşmaya bayılırız. yorumlara bakıyorum da yok asalim yok keselim. bir sivri akıllı da çiçeklerle karşılayalim kampanyası önermiyor. öneremiyor. öyle şartlanmisiz ki şiddete, asip kesmeye... düşünsenize konuk takımları havaalinda onbinlerce türk, ellerinde çiçeklerle karşılıyor. az biraz zeki olanlarimiz ülkeyi terk ediyor, hayatı insan gibi yaşıyor diye övünüyorduk o mallar da kendilerine yuva olmuş memleketin insanlarına ana avrat söverken haber oluyor. ne için, sikik oligarşi için. çok mu zor tüm algıyı pozitife çevirmek. çok mu zor buğday tanesi kadar kalmış küresel imajımizi düzeltmek? hay sizin sikinizin başı kadar çalışmayan beyninizi sikim, aq holiganlari. oh be rahatladım!

edit: klavye azizliği, yetersiz sövme.
  • milli takımımızın fransa başarısını hazmedememe durumudur. yıpratmaya çalışıyorlar. şenol hoca bu terbiyesizliği de mutlaka avantaja çevirecektir. oyuncularımızın motivasyonunu arttıracaktır. izlanda şimdiden euro 2020 veda ettiğini göstermiş oldu. ayrıca emre belözoğlu'na uzatılan tuvalet fırçası yarın karşılığını bulacak.

biz geliyoruz euro 2020.
  • sen kazandım diye adamın yurdunda adama ana avrat söversen elbet birileri de çıkıp senin ekibine bu pisliği yapacaktır. hiç ağlamaya gerek yok, bu savaşı bile isteye biz başlattık.
  • töreye göre cezaları buraya geldikleri zaman misli ile yaptıklarının karşılığını almaktır ne kadar beklettilerse iki katı bekletilmeli, ayrıca milli marşları çok yoğun bir şekilde ıslıklanmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap