• kızlarımız kadınlarımız analarımız bacılarımız istediği gibi mini şort giyebilir, "hava sıcak", "falanca kişi, kişiler veya kişi tipolojisi beni çekici bulsun, diğerleri ile işim olmaz" şeklinde sebebi ve saiki de kendilerini ilgilendirir.

ama onu taciz etmeden gözünün içine bakarak falan değil, ona hissetirmeyecek bir konumdan, açıdan veya süreyle, "rahatsız etmeden" bakana da bir şey denemez. kız görmeden rahatsız olmadan, mal gibi bakanın "kitlenenin" zavallılığı veya karizmayı resetlemesi de er kişi kitlemizi ilgilendirir.

zoket: sevdüğümüz bi trol kardeşimiz "tabi bakacaz layn" diye tiröllük yapmış açmıştı başlığı, silip gaçmış benimki 2. entry.
  • sabah sabah yine şortlu bir kız görüp, dayanamayanların beyanı.
    arkadaş, siz insanları şortlu, türbanlı, etekli, yırtmaçlı, dekolteli, çarşaflı diye kategorize etmek zorunda mısınız? etmeyince bir yerlerinize bir şeyler mi oluyor? kriz, nöbet mi geçiriyorsunuz?
    afyonunuz mu patlamıyor? güne mi başlayamıyorsunuz?
    sabahın şu saatinde nasıl bir hayal dünyası size şortlu kadınları düşündürebiliyor masanızda?
    güne bu şortlu kızlarla başlamak ayrı bir fantezi midir yani?

isteyen istediğini giyer, onaylarsın ya da onaylamazsınız. kendi karına/kızına giydirir ya da giydirmezsiniz ki zaten bu bakış açısındaki "delikanlılarımız" onlara pek seçme şartı bırakmıyor. bu kadar milletin şortunu dillendirmenin anlamı nedir.

ayrıca kızlarımızda öyle plajda geziyor gibi poposunun yarısını açıkta bırakacak kadar şortları giymezse "bağzı delikanlılar" konuşmayacaklar ortada. çünkü bir çok konuda olduğu gibi ayarını bilmiyoruz tabii milletçe. ya şortu "kendimizi sergiler gibi" giyiyoruz ya da "tek derdimiz bu şortlular."
  • bakamazlar diyenlerin kafasını anlamadığım kız.

çok pardon da neden bakamazlar bu bakmak algısı taciz olarak algılanıyorsa ya da taciz amaçlı bakılıyorsa bu terbiyesizliktir. lakin göz ucuyla rahatsız etmeden halk dilinde denildiği gibi çaktırmadan bakılabilir. güzel fiziği olup şort giyen kadınlar da bu bakma olayının gerçekleşeceğini beğenilme duygusunun egolarını okşayacağını hepinizden iyi bilir.

yok bakamazmışız he bakamayız zaten o şortu giyip 1.5 saat makyaj yapıp soğağa çıkmanın tek amacı bacaklarını havalandırmak dimi ? hiç baksın istemez kadınlar kıyamam ben size.

ayrıca yukarıda yazıldığı gibi kanunlar içerisinde göz ile taciz adı altında bir yaptırım bulunmamaktadır. taciz suçunun işlenmesi için fiili ve sözlü hareket gerekmektedir. mahkemelerin taciz olduğuna dair karar alabilmesi için tacizin olduğunu belirleyebilmesi gerekmektedir.

bunu söyleyip biyerlerinden kanun kural çıkaran insanlar ağır kezban ve kanun bilmez cahil kişilerdir. bu tarz cümleler kurup insanları yanlış bilgilendirerek mahkemeleri ve savcıları boş yere meşgul ederek kamu suçu işlenmesine olanak sağlamaktadırlar.
  • en hatali kizdir kendisi.arkadasim turkiyede buyuk bir abaza toplulugu varken bunu bekleyemezsin hadi birini sikayet ettin de bir kisi bakmayacak ki.erkek nufusunun yarisini mahkemeyemi verecen.
  • medeni bir ülkede yaşadığını sanan, sevişmenin ayıp olarak nitelendirilmediği bir ailede büyümüş, dışarıda dolaşan hayatlarında kadın görmemiş yaratıkların farkına yeni yeni varan, bu ülkeden tez vakit gidip avrupada yaşamayı düşleyen kızdır.
  • gordugum yani gozlemledigim kadariyla istanbul'da donup bakan pek yok bu kizlara. galiba gorsel doyuma ulasmislar artik tensel doyuma yonelmisler...
  • dilediğini giyip rahatsız edilmeneyi bekleyen kızdır.
    dilediğini giyme özgürlüğünü kullanır ve aynı zamabda rahatsız edilmeme hakkını talep eder.
    zaten kimse bakılmasına karşı değil ki, yani gözünüze at gözlüğü falan takacak halimiz yok. insan gibi bakanı fark etmiyoruz bile.
    ha ama sen bön bön bakarsan iki saat, bi yandan salyaların akarsa ağzından, gözlerinle sikersen resmen ve bi de üstüne gözü dönmüş vaziyette ' niye bağmuyoz yea çok beklersiniz bağarız işte giymeseymişin amuğagoyim' dersen, tescilli sapıksındır güzel kardeşim.
    ve fırsatın olsa bakmakla da kalmazsın, hepimiz biliyoruz, kendini kandırma. bu yüzden tehlikelisin işte. bence sen varolma güzel kardeşim.
  • herkes herkese bakıyor, evet. ama durum tacizin t'sini oluşturmaya başladığı anda durdurulmasını isteyen kız, aslında. ağzından salyalar akarak bakmıyorsan, gözlerini bariz bir şekilde kıçına, memesine dikmiyorsan, üzerine bir degidip laf atmaya hatta ellemeye kalkmıyorsan, zaten kimsenin rahatsız olacağı yok. her kadına kezban demenin bir yolunu arayan insanlara yardımcı olmasını umuyorum bu söylediklerimin.
  • göze yasak mı var bacım? şeklinde bir soru yöneltmek istediğim kızdır. tabi hayvan gibi bakılmadığı sürece...
  • bakılsın bakılmasın ister teşhir için giysin ister sıcak diye bunlar kimseyi ilgilendirmez de burada hukuk üretenleri görünce insan gerçekten hayret ediyor doğrusu

sadece bakmak taciz olurmuş da ceza alınırmış da hayır anlamıyorum nereden uyduruyorsunuz bu kadar zırvayı bakmayı tck 105 e sokacak bir hukukçu ben daha görmedim duymadım

netice : isteyen giyer isteyen de bakar bakan giyene giyme diyemez giyen de bakana bakma diyemez
hesabın var mı? giriş yap