• muhtemelen galatasaraya, kendi istedikleri sartlarda satmak istiyorlar ve yemliyorlar, bakalim galatasaray baligi bu yemi hüpletecek mi?
  • gs dan bonservis istemek icin yapılması planlanan sozlesmedir; ara transferde yada eylule kadar bedava göndermeyeceklerdi belli oldu
  • monaco haklı, bu iş çok uzadı, hatta uzattıkça uzatıyorlar, gs hiç bu kadar uzununu görmemişti.
  • galatasaray'ın 5 küsür milyon garanti ücretini kabul edince muhtemelen "biz verek 5 milyonu gel bizde oyna" teklifi yapmışlardır diye düşünüyorum. falçao böyle bi teklifi kabul etmez bence. yani inş...
  • falcao ile fotoğraf çektiren abdurrahim albayrak başta olmak üzere galatasaray yönetimini çok zor durumda bırakacak muhtemel gelişme.
    artık galatasaray kimi transfer ederse etsin falcao' nun vereceği heyecana sebep olmayacak. gelmesi muhtemel santrafor her kötü oynadığında ve ligde ya da avrupa' da kötü maçlar çıkartıldığında bazı tribünler '' falcao '' diye bağıracak. daha ezeli rakiplerin geçeceği dalgayı yazmadım.
    mbaye diagne' ye tepki gösterip çok fazla maç izledim. kendisini takımda görmek istemiyorum. gol atması halinde de sevincim buruk olacaktır. kalması halinde göreceği destek ve yaratacağı heyecan tartışmalıdır. bu konuda yalnız olmadığımı da biliyorum.
  • galatasaray bu transferi bitirir. boşuna ugrasiyor kim uğraşıyorsa cunku galatasarayın fransa ile ılişkisi tarihsel. monaco prensini araya sokar galatasaray bu transferi bitirir. eğer isterse alır olmamışsa bilin ki istemiyordur. monaco baskanina burdan sesleniyorum eğer aklin varsa boş işlerle uğraşma uzatma al parani bilader.
  • galatasaray bu saatten sonra fiyattan pazarlık yapmaya uğraşmışsa o da artık imkansız olacaktır.
  • inanmak istemiyorummmm, nayıııırrrrrrr!!!!!
  • uzatmamış, uzatmaya çalışmaya başlamışlar.
hesabın var mı? giriş yap