• gelir ve giderlerinizi kayıt altına alıp harcamalarınızı nereye yaptığınızı anlamanızı sağlayan, para tasarruf ettirici uygulama.
  • işlevleri gayet hoş olan para yönetim uygulaması. ancak nedense aşırı pil tüketiyor. greenify uygulamasıyla arkaplanda çalışmasını engellerseniz bunun da önüne kısmen geçebiliyorsunuz.
  • günlük harcamalarınızı, borçlarınızı, gelirlerinizi,giderlerinizi kaydedebileceğiniz ay sonunda da detaylı raporlara ulaşabileceğiniz bir uygulama.ben bunun paralısını aldım.bir iki ay düzenli kullanabildim.kullanışlı fakat sıkıyor bir süre sonra.
  • synth pop ikilisi magdalena bay'in süper bir şarkısıdır kendisi. erken 90lardan fırlayan bir 2019 şarkısı.
  • nerdeyse yıllardır kullanıyorum bunu fakat gördüğüm kadarıyla geliştirici uygulamayı bir kere yapmış, sonra öyle ufak tefek hata düzeltmeleri dışında hiç bir yenilik yapmamış.

sık sorulan sorular kısmındaki bazı sorulara evet daha geliştiriyoruz dediği şeyler yıllar yıllar önce de vardı ve hala var yani bu demektir ki garpta değişen bir şey yok. misal yıllardır konum hizmetleri çalışmaz oldu, foursquare hizmet vermeyi kesti, daha o zamandan beri geliştiriyor ağalar yeni bir lokasyon hizmeti bulabilmek için. yıllardır kredi kartı yönetimi için, pratik bir çözüm bekleniyor ve tabii ki o da geliştiriliyor tabii yersen..

zamanında ömür boyu sürümünü almıştım, ama uyanıklar sonra ekledileri bana göre temelde olması gereken makbuz resmi eklemeyi bile ayrıca para ödenmesi gereken bir sistemle yaptılar. yani ömür boyu lisans olsa bile bu herşeyi kullanabilirsiniz demek değil.
hesabın var mı? giriş yap