şükela:  tümü | bugün soru sor
  • besleyici özellikleri ile bilinen moringa bitkisinden elde edilen moringa çayı hem zayıflama hem de sağlıklı bir yaşam sunmaktadır. içeriğinde potasyum, protein, a vitamini, demir, kalsiyum ve c vitamini bulunmaktadır. moringa çayı kullananlar bu çayın doğal etkileri ve güçlü antioksidan yapısı sayesinde oldukça kısa süre içerisinde dengeli ve düzenli bir sindirim sistemine sahip olurlar. düzenli ve yeterli kullanım sonucunda herhangi bir zararı meydana gelmez.
  • çay olarak içilebiliyor. bu moringanın faydaları saymakla bitmez eşi görülmemiş bir bitki. mineraller ve vitaminler bakımından yoğurttan 9 kat fazla protein, muzdan 15 kat fazla potasyum, havuçtan 10 kat fazla a vitamini, ıspanaktan 25 kat fazla demir, sütten 17 kat fazla kalsiyum, portakaldan 12 kat fazla c vitamini barındırıyor. ayrıca güçlü bir antioksidan hastalıkları engelliyor. zengin besin içeriği sayesinde vucuttaki fazla yağları yakıyor ve doğal şekilde zayıflamayanıza olanak sağlıyor. bilgi için.
  • eğer herhangi bir hastalığınız varsa doktora danışmadan içmemeniz gereken çay.
    2 aydır düzenli olarak bu çayı içen bir tanıdığımın tüm kan ve karaciğer değerlerinin bozulmasını doktor bu çaya bağladı. doktora danışmadan günlük rutine getirip içilmemeliymiş.