• edit2: muharrem ince'nin seçim çalışmalarına gönüllü olmak isteyenler alttaki linkten form doldurup gönüllü olabiliyorlar.
    https://www.muharremince.com.tr/…llu-ol-kayit-formu

yahu arkadaş istanbul’da oturuyorum adam neredeyse bütün ilçelerde miting yaptı. günde 3 miting yaptığı oluyor. 3te ziyaret ekliyor üstüne falan. bu nedir yani?

1-2 tane istanbul mitingi yapıp geçmedi, ilçelere kadar iniyor yahu adam. ne kılıçdaroğlu ne diğer adaylar bu kadar kovalamıyor-kovalayamıyor.

sırf istanbul'da değil bir bakıyorum doğuda bir bakıyorum anadolu’da, bir bakıyorum trakya’da.
    bakın şimdi telefonuma bir mesaj geldi.

--- spoiler ---

cumhurbaskani adayimiz sn. muharrem ınce 10 haziran pazar (yarin) 13.00'de esenyurt cumhuriyet meyd, 14.30'da bagcilar günesli meyd, 16.00'da bahcelievler haznedar meyd, 17.30'da kücükcekmece ılce binasi önünde (kirazli sokak) halkimizla bulusacaktir. cumhuriyet halk partisi istanbul
    --- spoiler ---

bakın bir önceki mesaj

--- spoiler ---

cumhurbaskani adayimiz sn. muharrem ınce 3 haziran (yarin) 11.00'de kagithane nurtepe meyd, 13.30'da eyüp meyd, 14.30'da gaziosmanpasa cumhuriyet meyd, 16.00'da bayrampasa yildirim mah. lunapark önü, 17.30'da zeytinburnu adliye meydaninda halkimizla bulusacaktir. chp istanbul il baskanlığı
    --- spoiler ---

bir de kadıköy falan mitingi falan bir sürü tek tek yer var onların mesajını yazmıyorum bile.

kazansın veya kazanmasın adam gerçekten acayip koşturuyor.
    hiçbir parti liderinin bu kadar koşturduğunu görmedim yemin ediyorum.

edit: bir mesaj geldi aynen isteğiyle paylaşıyorum:

"(#77880700) hocam eksik yazmışlar. kadir gecesi (10 haziran) belediye tarafından yapılan beylikdüzü beypazarı iftar yemeğine davetli. tüm beylikdüzü orada olacak :)"
  • çünkü inanıyor. çünkü sistemin değişmesine ihtiyacımız var. çünkü hak ediyor. çünkü atatürkçü. çünkü bilim ışığında. çünkü özgürlükçü. en önemlisi öğretmen. cumhuriyetin en güzel öğretmenlerinden. var mı dahası?
  • nedense ankara'dan ötesinde göremediğimiz şahsın chp nin kalesi olan il ve ilçe merkezlerindeki şovunun standart ekşici tiplerin genellemesi ile ülke çapında yoğun bir desteğe sahip olduğunun zannediliyor olması komik.

edit : malatya, adıyaman, gaziantep, adana gibi büyükşehirlerde de miting yapmış. benim haberim yoktu. bu şehirlerde de miting yapmış olması sonucu değiştirmeyecek.

bana aktrol ve boktrol gibi mesajlar atan herkese cevabım ise babanız boktroldür. sizin gibilerin doğmasına vesile olmuş.
  • bursa da chp nin kalesi mi diye sorulmasına sebep olan entryler barındıran başlık.
  • 76 ilde miting yapmakta olan ikinci mitingini hakkari'de yapmış istanbul'da esenyurt, bağcılar gibi ilçelerde miting yapmış veya yapacak olan adayı ankara'nın doğusuna gidememekle chp kalelerinden çıkamamakla suçlayan andavalların olduğu başlık
  • (bkz: adam çalmıyor ama çalışıyor)

vaadleri, enerjisi, güler yüzü ile bizim memlekete bir kaç gömlek fazla bu adam.
  • çalışarak oy çalıyor bence, onun adı muharrem ince...
  • https://www.muharremince.com.tr/tr/miting-takvimi adresinden miting takvimi izlenebilir. doğuda miting yapmıyor diyen troller için geçmiş mitingler de yazılmış.
  • eğer bu seçimleri kaybederse, bu ülkeye olan son minik inancım da oy pusulalarıyla yok olup gidecek. bu yapılanmayı bu çalışmayı, dur durak vermeden gecesini gündüzüne katarak kitlelere ulaşmaya çalışmasını bir galibiyetle taçlandıracağına inandığım harekettir
  • korkutuyor bu yoğun temposu. günde 3 miting nedir? ne ara dinleniyorsun. hayır enerjisini de kaybetmiyor adam. gece 1'de miting yaptı yav. gece 1. bunca çabaya kazanmayı hakediyor.
hesabın var mı? giriş yap