• nasıl bi kitlesi varsa hep şehirler arası yollarda "çare sarıgül" yazısı görüyorum bunu ona ithafen mi yazıyorlar başka bi anlamı var mı bilemiycem ama onun için çalışan arkadaşlar gerkçekten ilginç bi kafadalar diye düşünüyorum
  • yüzündeki joker gülümsemesini, yarattığı popülist kimliğini ziyadesiyle itici bulup kendisinden zerre hazetmesem de bir şişli sakini olarak yaptıklarına kayıtsız kalamadığım kişi. 99 depremi de dahil olmak üzere, bu tip afetler sonrasında, sokak hayvanları ile ilgili dertlerde, her türlü sosyal travmada, bizzat görmüş olduğum kadarıyla bu sosyal travmalara zaman zaman mahalle kavgaları, evet bildiğin mahalle, esnaf kavgası da dahil, bu adam çalışıyor kardeşim. adam gerçekten eşek gibi çalışıyor. helal olsun diyorum, gerçekten ve tüm kalbimle.
  • her olay da en çabuk organize olan belediye başkanı... helal olsun van depreminde de aynı duyarlılığı göstermiştir.
  • okuldan toplu olark yardım göndermek için arkadaşıma mesaj attım, evde gönderebileceğiniz birşey varsa getirin yarın hep beraber gönderelim dedim. cevap geldi birkaç dakika sonra, aga şişli belediyesi aldı bile bizim yardımlarımızı dedi. zaten sempati beslerdim kendisine, o anda sarıgül'e olan sevgim tavan yaptı. adam gibi adam, başka söze gerek yok.
  • her ne kadar aynı ideolojiyi paylaşmasam da büyük bir siyasi hareketin başında görmek istediğim belediye başkanı. mevcut şartlar içerisinde bu siyasi harekete en uygun olanı chp.

yıllar sonra gelen edit: ne rezil bir istek, ne iğrenç entrymiş bu.
  • belediyemizin çalışan başkanı. o bun hep yapıyor. fi tarihinde ünye'de olan bir sel felaketi sonrası şişli belediyesinden bir çok araç ve yardım gönderilmişti mesela. gerçekten şişli'de mustafa sarıgül öncesi ve mustafa sarıgül sonrası arasında uçurumlar var.
  • büyük bir insandır...
  • recep tayyip erdoğan'ı örnek alıyor. keşke chp'nin başına geçse de memlekette adam gibi muhalefet olsa. sözle değil hizmetiyle muhalefet neymiş gösterse, şu statükoculara.
  • iyi lider, kriz yönetebilendir. görünen odur ki, felaket halinde en hızlı ve güvenilir yardım organizasyonunu yapan siyasidir.
  • ben bu adamın politika oynamasına bayılıyorum. nerde popüler bir iş , altında sarıgül. faydalı mı? sonuna kadar! van için seferber oldu mu? sonuna kadar! populist mi? kimin umrunda, birisi sayesinde kurtulursa can feda.
hesabın var mı? giriş yap