• ekşi sözlük alemine hoşgelmiş yazar.
  • bilmişçe yazılan uyarı mesajlarının aksine, tüm iyi niyetini yansıtan bir mesajla, belki de uçurulmamı engellemiş bir yazardır.
    kendisine teşekkürü bir borç biliriz.
  • yemekteyiz tutkunu onuncu nesil sabırtası yazarı.
  • kesinlikle güzel insan, belli. aşk-ı memnu hastası gibi bi' de. bana öyle geldi.

(bkz: please hide me i run to the rock) *
  • eğitimci olduğunu düşündüğüm topluma karşı duyarlı sorumluluk sahibi yazar.
  • orion ares ile birlikte del mundo'da baslayan zirveyi tamamen zit bir konsepte tasiyarak isyani baslatan, daralmis-bunalmis kalabaligin hislerini soguk havada dondurmalarini saglayabilecek meyhanemsi bir mekan ile karsimiza cikarak kirk kisinin ohasini almis ancak saatler ilerledikce secimin iyi oldugunu da bize kanitlamis kisidir, abidir. ohasini almak da nasil acaip bir lafmis simdi farkettim.
  • herhangi bir aksilik ile karşılaşılması durumunda olaya müdahale ederek tamamen doğru tercihten oluşan bir çözüm üreten gizli önder. bir de 40 kişilik bir ortamda sürekli yer değiştirerek gittiği yerdeki muhabbeti anında koyulaştıran, hayatı son derece hızlı ve dinamik yaşayan faal adam. ayrıca yaş otuz beş yolun yarısı eder diyen cahit sıtkı tarancı'ya meydan okuyan.

haddızatında her zirvede olması gereken.
  • yaptıklarını, yapılanları ve yapanları sırasıyla irdeleyebilen, bununla da kalmayıp kendi çözümlerini üreten, genç kuşaklara ise yıllarca örnek olacağına inandığım...

dünya insanı yazar. *
  • enerjisinin her daim dışarı taşması yetmezmiş gibi bunu karşısındakine de aktaran, konuşurken gülmeyi alışkanlık haline getirmenizi sağlayan, sportif, dans düşkünü, yakasından düşülmemesi gereken yazar.
  • sağolsun bendeki ışığı gördü; bana tango öğretecek. tam 'yaşım geçiyo' diye düşünürken fark etti biri beni, kendimi keşfedilmiş hissediyorum sayesinde.
    eskişehir zirveleri page 2'de gördüm ki yaptıkları yapacaklarının teminatı bu adamın. iyi ki var.
hesabın var mı? giriş yap