• sahibinin kim olduğu bulunup nefret suçundan yargılanmalıdır, bir de bu adamı ciddi ciddi takip eden hatrı sayılır insanlar var ve rt falan da ediyorlar. inanılır gibi değil
  • adam gibi adam dedesi zarif kelmendinin umudunu boşa çıkarmayacak olan anadolu aslanı.
    vahde vahde islamiyye
  • nefret suçunun ne olduğunu bilmeyen kişilerce bu suç kapsamında yargılanması istenen twitter kullanıcısı. fenomen diyemedim kendisine çünkü takipçi sayısı henüz yüz binleri göremedi. popüler hesap diyelim biz ona.

bak güzel kardeşim nefret suçu tck m122'de güzelce açıklanmış. mutlak suretle bakmamışsındır da belki eskaza girer bunu okursun biz buraya koyalım;

nefret ve ayrımcılık
    (değişik madde ve başlığı: 6529 - 2.3.2014 / m.15) (1) dil, ırk, milliyet, renk, cinsiyet, engellilik, siyasi düşünce, felsefi inanç, din veya mezhep farklılığından kaynaklanan nefret nedeniyle;

a) bir kişiye kamuya arz edilmiş olan bir taşınır veya taşınmaz malın satılmasını, devrini veya kiraya verilmesini,

b) bir kişinin kamuya arz edilmiş belli bir hizmetten yararlanmasını,

c) bir kişinin işe alınmasını,

d) bir kişinin olağan bir ekonomik etkinlikte bulunmasını,
    engelleyen kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

okudun mu? okudun. anlamamışsındır bi daha oku.

hakaret demiyorsun bak dikkat et. tehdit demiyorsun, şantaj demiyorsun, cebir demiyorsun. nefret suçu diyorsun. bunun suç sayılabilmesi için adamın bentlerde sayılan bir duruma sebep olması gerekir. böyle bir şeyden haberdar mısın? yoo. nefret eder eder. sana mı soracak? senin düşüncenden olmayanları, eleştirenleri nefret suçundan mı yargılayacağız biz? kanun da zaten sana çalışıyordu di mi? bu adam nefret suçundan yargılanacaksa, fikrini beyan ettiğin sitenin çoğu kullanıcısının nefret suçundan hüküm giymesi gerekirdi. hey yavrum hey.

dine küfreden özgür, ataya dedeye küfreden özgür, modernizmi yaşadığı toplumdan utanmak sanan her türlü devenin ettiği küfür günah özgür düşünce; bu adamın dedikleri mi nefret suçu? ahahaha hassiktirin lan ordan.
  • kendisi çok zeki ve harika bir insan. ben kendisini çok seviyorum bul beni naif çay içelim.
  • fikirlerini yaşatmak için şöyle bir twitter hesabı açılmıştır

(bkz: stay angry stay turkish)
  • "gün battığı zaman
    batan ümitler midir
    kadıköy'de bir duman
    yanan götler midir"

(bkz: 24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi)
  • üstad naif kelmendi'nin cihangirlilere yazdığı şiir her okuduğumda beni benden alıyor... :)

"kruvasandır kahvaltısı
    avrattan ayırmaz baldızı
    ne gecesi ne gündüzü
    kafası güzel cihangirliler

bıkmaz hıyarla havuçtan
    yeni geliyor brançtan
    tad alır mı güveçten
    vegandır cihangirliler

tiyatrosu kıymetlidir
    piyasası kaymaklıdır
    o her daim haklıdır
    zor bilmez cihangirliler

bölüm başı on bini
    versaceden kombini
    açar tomaya bağrını
    direnir cihangirliler

sömestrda paris'te
    bodrum'dadır yazları
    taş gibidir kızları
    beyazdır cihangirliler

selo dedi özgürlük
    ibnelere puştlara
    sevinçten morlara
    büründü cihangirliler

hewal dön dağlara
    kanma çisil'e toygun'a
    babadan halk partili
    kemalist cihangirliler "

imam aramıza geri dön, yeminle çok özledik seni :)
  • "kodumun şiası" adlı şiiri elinde bulunan varsa bana mesaj atabilir.

https://eksiup.com/p/7k23411176yf
    saygılar üstad.
  • burada kendisine söven mezhepçi ve tengrici sikikleri hala kudurtmaya devam ediyor muahaha.

bu da bugünün paylaşımı olsun.
    https://i.hizliresim.com/2oa9wq.jpg
  • hagi'yi izlemeye yaşı yetmeyen bir gs'li olmamız yetmezmiş gibi twitter aleminde de imama yetişemedik.
hesabın var mı? giriş yap