• edt(siyah şişe) olan versiyonu edp(pembe şişe) versiyonundan daha güzeldir, aynı zamanda daha da kalıcı.
  • son çıkardığı bordo şişedeki "fleur" ı, bir mağazada denemiş bulundum. dünyam değişti. sanırım uzun zamandır aradığım koku bu. sanki o kokuyu sıksam hayatımın her günü bayram olacak gibi.
    tamam bir parfüme fazlaca anlam yüklüyor olabilirim ama parfümleri seviyorum.

bu yüzdendir ki evde bir kaç şişe zaten var, ondan dolayı da fleur benim için şu sıra "uzaktan koklanacaklar" listesindeki yerini almış olan güzel ama anlamsız kadın parfümüdür.
  • ben de çok kalıcı olmayan parfüm. bir kaç saat sonra uçup gidiyor
  • şimdiye kadar kullandığım en dişi parfüm. biraz pahalıdır ama değer.
    edit: harf düzeltmesi.
  • siyah şişesini aşkla kullandığım parfüm. bir arkadaşımın; bu koku sen gibi nereye gitsen o var demesiyle sanırım sonsuza kadar kullanmak istediğim parfüm.
    siyah şişenin üzerine pembe olanı deniyorum ama asla yerini tutmadığını söylemeliyim
  • fenerbahçenin yeni transferi sandım
  • kadınlar için ben buradayım demenin parfümcesisir.
  • parfümümdür. ama fleur olan. parfümü sıkıyorsun. önce "hmm güzel" diyosun, sonra gittikçe daha da güzel bir tat bırakıyor burnunda ve hatta parfümü kokladıktan bir dakika sonra hala burnunda kokusu kalıyor. son derece hafif, ama etkili, ipeksi ve kadınsı, duygusal ve gerçekçi..

hatta ben bir parfüm olsam kesin narciso rodriguez fleur musc olurdum. parfümümü buldum.

ancak parfüm değişikliğini çok seven bir tip olduğum için ara ara başka parfümlere de geçiş yapmam muhtemel olsa da, daimi kullanacağım parfümüm olacaktır kendisi...
  • son 4 aydır kullandığım dünya bunn gibi kokacak deseler itiraz etmeyeceğim en favori kadın parfümüm
  • uzun zaman gül kokulu parfüm aradıktan sonra fleur musc versiyonunu aldım. ama yaz günü sıkılacak türden bişi değil. sonbaharı beklemekteyim.

(bkz: bir yatırım aracı olarak parfüm)
hesabın var mı? giriş yap