• yanlış bilgiler içeren başlıktır.

1- öğrenci sunum provasını hocaya yaparken mini şort giymiş, hocası bu kıyafet bence sunum için uygun değil demiştir.
    2- öğrenci sunumun aslını yaparken, provaya geldiği kıyafetin aynısıyla gelmiş ve sunumda üzerindekileri çıkartmıştır.
    3- hocası, "kusura bakma böyle demek istemedim. aslında sunum için kumaş ceket, gömlek, vb. daha profesyonel olur demek istemiştim. yanlış anlaşıldım" diye gevelemiştir.
  • yaka kartı gömleğinde değil sütyeninde ise komitenin tepkisi elbiseye değil zihniyete olmuştur. zira sunumlarda şık olunmasına ve elbiseye, sunuma verdiği önem açısından dikkat edilir.
  • esasen ne oluyor anlamak için youtube linkine tıkladım.

ilk karşılaştığım yorum: "bunun sansürsüzü nerde var bilen var mı ??"

yurdum insanına halen şaşırabilmemi sağlayan videodur.
  • sunumu çekici hale getirmiş kızdır.
  • okulda tez kabul eden hoca olsak coşkun yüksek lisans yapar nuri alço ile sunuma gelirler. eldeki kadere bak.
  • kadınlar nerde nasıl kıyafetler giyeceklerini bilir.erkeklerin bunu idrak etmesi gerekiyor artık.kıza helal olsun diyorum.
  • hoca nasıl bir şekilde kızı uyardı bilemiyorum. ancak hoca nın açıklaması ''sunum sırasında seçtiğin kıyafetler önemli demek istedim''şeklinde. kadın gerçekten bu niyetle söylemişse,ki söylediyse de haklı bence de. bu kızın atarı kime :)
  • tezin konusunu merak ettiğim sunum olup acaba " plajda mayo ile tahrik olunmuyorda sokakta mini etek ile neden tahrik olunuyor" tezi de olabilir dediğim videodur.
hesabın var mı? giriş yap