• ctf nin ilk yılındaki adaptasyon sancilarina birebir doktorlar doktoru. dr cox bir nevi. ilk sinifta pek çok hoca gaza gelsinler diye "doktor hanim/bey" hitabi kullanirdi da bu adam bir başka söylerdi bunu, bi iyi hissederdim hakkaten. ilgilenmek zorunda oldugu çok fazla öğrencisi ve çok az zamanı var. bölünsün amip misali, dağılsın etrafa, bayram etsin ana bilim dallari.
  • küçük sınıflara verdiği ilkyardım dersleri sayesinde, küçük sınıfların tıp fakültesinden soğumasını bir nebze olsun engelleyen gerçekten süper doktor.
  • derslerinde şahane bir fotoğraf gösterisi sunar öğrencilerine.. yoğun bakımı fotoğraflarla anlatır. italyanca bilir. dr. tuğhan ve dr. seval ile yoğun bakımın 3 silahşörleridirler. dartanyan ise yalım dikmen'dir...
  • staj derslerinde daha farklı bir çehreye bürünen öğretim üyesidir. ilkyardım derslerindeki sempatikliği azalmakta, sorularını bilemeyenlere hafiften kızmaktadır.
  • anesteziyoloji ve reanimasyon anabilim dalında yoğun bakım uzmanı olarak çalışan prof. dr.
    https://www.instagram.com/drokti
  • babası almanya'da forma giymiş eski bir futbolcu olan anestezi ve reanimasyon profesörü aynı zamanda bir polyglot. sohbeti çok keyifli, öğretmeyi seven cerrahpaşa için büyük bir değer.
  • türk yoğun bakım derneği başkanı olan yoğun bakım profesörüdür.
hesabın var mı? giriş yap