• erotik romanlar yazan abd'li bir yazar. (bkz: ahlaksız ritim)
  • tipinden mülayimlik akan, her an şöyle diyaloglara girebilecek bir hatun gibi duran ama yaldır yaldır erotik roman yazan bir abla.

hem de ne erotik... bir kitabını okuyorum şuan mesela, spoiler vermek gibi olmasın ama 424 sayfanın 420'si seks anasını satayım.
    daha önce de bir kitabını okumuştum ben bunun, ama tam bir kitap okuma özürlüsü olduğum için ne yazarına bakmıştım, ne de konusunu incelemiştim. zınk diye okudum kitabı ve sonunda yazarının kadın olduğunu görünce çenem yere düşmüştü. yine öyle oluyorum okurken, ne fanteziler ne olaylar... omg!
  • amerikada new adult denen akıma uygun kitaplar yazan hard rock tutkunu bir ablamız. bildiğim kadarıyla beş kitaptan oluşan sinners on tour serisinin 1,2,4 numaralı kitaplarını okudum ama yetti arttı. zaten dönüp dolaşıp aynı şeyi yazıyor. türkçe baskısı var mı bilemiyorum ama gerek yok ingilizcesi oldukça basit dilde. bu tarz kitaplar yabancı dilde pratik için ideal, zaten bomboş olduğundan iki güne bitiyor.

kitapların her biri beş kişiden oluşan müzik grubunun bir ferdini anlatıyor. elbette seks odaklı. sadece seks. arada karakterler soluklanırsa iki üç diyalog okudunuz okudunuz sonra hoop yine seks. tamam kitap bunun üzerine ama akıl almaz fantazilerini okuyunca bu nasıl bir gençlik demekten alamıyor insan kendini. ya da benim içim çürümüş bilemedim...

kitapta yer alan her karakter kusursuzluktan ölmeyecek olsa belki etkileyici olabilirmiş ama şu haliyle genel yaşattığı tavır göz devirmekten ibaret. ille birini tavsiye etmek gerekirse wicked beat i tavsiye ederim. diğerlerini okumadan bunu da okuduktan sonra at çöpe.
  • üçlülerin efendisi.
hesabın var mı? giriş yap