• tarot falinin internet vasitasiyla uygulanan sekli...
  • tarot falının en saçma hali,gerçekle alakası olmayan,tıklayıpta bakmaya gerek olmayan saçma ötesi saçma,
    online aşk bile olur ama tarot olmaz,ünkü kartlarla bakan ve baktıranın elektrikleri nin olması gerekir bu elektrik olmadığı zaman tarot un bir anlamı kalmaz ..
  • gerçek anlamda mümkün değildir.

tarot geçmişi ve geleceği değil, aslında kişinin enerjisini okuyan bir fal çeşididir. bu nedenle, uzak mesafe ile bakılması pratikte pek mümkün değildir. tarot falının gerçeğe yakın çıkabilmesi için, bakıldığı yerde, uzaktaki kişinin kanından gelen birinin kartlara dokunması gerekir. o bile tam sonuç veremeyebilir.
  • belirli bir grup niyetine tarot falı bakılabilir. tarot falı bakılan kişinin kartlara enerjisinin geçmesi diye bir şey yoktur. kartların enerjisi dağılmasın diye her zaman kullandığınız eli değil de öbürünü kullanmanız bundan dolayı istenir. yüz yüze açılımlarda, sizden kart seçmenizin istenmesi sadece seçimin sorumluluğunu daha kolay kabul etmenizle ilgilidir. tarot kartlarıyla enerjinin birleşmesi sadece yorumcuyla o da sürekli açılım yapıyorsa olabilir. açılımı yapılan kişi bir kez dokunarak bu bağlantıyı nasıl sağlayabilir? bir de canlı yayın olmadığı halde desteyi karma işini video esnasında yapıp "niyetinize odaklanın, o yüzden video esnasında desteyi karmayı önemsiyorum" diyen tarot yorumcuları var. olan olmuş bitmiş bu neyin kafası?
  • online tarot bakımı yapıyorum. sayısı az olmayan düzenli danisanlarim var.

tarot bakmayi seviyorum.

tarot okuyucusu enerji çalışıyor ve enerjisini kullanmayı biliyorsa %80 -90 başarılı sonuçlanır.
  • ayy var mı bakan harbiden gecemiz şenlensin
  • online okumaları uzun süredir yapıyorum çok da düzenli danışanım var. pozitif geri dönüşler beni motive ettiği için bakmayı seviyor ve bu işi online sürdürüyorum.

fiyatı uygun değil ama makul:) yeşillendiriniz
  • keriz silkelemenin bir çeşididir.
  • tarot bakıyorum baktırmak isteyenler yeşillendirebilir.
hesabın var mı? giriş yap