• ingilizce kursu araştırıp bulduklarımı ekşide sorguladığımda karşılaştığım gerçek.

hepsini boklamışsınız lan istinasız. hocaları anadilli iç politikası ve işleyişi düzgün ve dürüst bir kurs yok sonucuna ulaştım.

kendi kendime devam.
  • akın da bitti gözümde, şöyle iyi böyle iyi diyorlar, adama 2 kere direk mesaj attım dönüş yapmaya tenezzül etmedi.
  • kursların türkiye'de bulunmasından kaynaklıdır. kursu al başka memlekete götür, övelim.
  • (bkz: gökdil) en azından 1987-1990 arası gittim, süper iyiydi..hocalar yabancı, dersler gayet sıkı geçerdi, a,b,c ve master kurslarını bitirmiştim..
  • yoktur öyle bir kurs da ondan.

ingilizce, yurt dışında öğrenilir. australia'ya hiç bir bok bilmeden gidip sudan çıkmış balığa dönünce, ister istemez şakır şakır ingilizce öğrenmek ve dolayısıyla konuşmak zorunda kalıyorsun.

australia'dakiler senin türkçe'ni bilmiyor çünkü. ama australia'dan mesela ne bileyim tailand'a veya usa'e gidersen o öğrendiğin ingilizceyi herkes anlar. türkçe'yi yine kimse anlamaz. keşke türkçe daha evrensel bir dil olsaydı, vatandaşı olarak çok isterdim ama bu saatten sonra amerika'yı yeniden keşfedemezsiniz.
hesabın var mı? giriş yap