şükela:  tümü | bugün
  • youtube kanalındakine benzer bir mizahla yapar herhalde standupını diye düşünerek gittik. bazı kısımlar yine benzese de ofansif şakalar üzerinden çok yürüdü. yukarıdaki yazar saygısızlık olduğunu düşünmüş, tartışılır aslında. saygısızlıksa siyasiler üzerinden yapılan da saygısızlık olarak değerlendirilebilir. konu sadece dini değerler olunca mı kırmızı çizgi çiziyoruz? onun dışında ırkçı şakaları da ofansif olsa da, bu konuda asla ciddi olmadığını arka sıralardan onu izleyen eşi daha iyi biliyordur bence. toplumda olan, yanlış anlaşılan, ya da çok abartılan konularla gayet güzel dalga geçti bana göre. din, siyaset, mezhepler, fetö :) de bunlardan birkaçı.
    bağlayamadım ama demem o ki, iyi güldük, çok güldük, keşke daha çok olsaydı daha çok gülerdik.
  • az önce bodrum'daki gösterisinden çıktım. keyifli anlar vardı gösteride ama gösteriyi interaktif hale getireyim diye çaba gösterirken, en önde kayserili çocuk kayseri esprilerine çok ciddi derecede bozuldu. elini uzattı çocuk elini sıkmadı falan çok tatsız bir ortama dönüştü bir an gösteri. aynısını bana yapsa güler geçerdim ama tanımadığın insan üzerinden espri yapmak işte böyle sıkıntılı bir iş.

henüz gösterinin başında böyle bir olay olduğu için bence gösterinin tamamına yayılan bir motivasyon kaybına yol açtı. kendisini yıllardır tanıyorum ve çok severim. ancak zaman zaman gülsem de gösterisini youtube'daki kalite ve standartının çok altında buldum. küfür ve dini konulardan uzaklaşmalı. çünkü bunlar olmadan da gayet komik adam.
  • loş sohbet

caner özyurtlunun loş sohbetine katılmış. 33 dakika 3 dakika gibi geçti. çok güldüm, beğendim ama gerçekten kısa bi bölüm çekmişler sanki caner özyurtlu oldu bittiye getirmiş.
  • loş sohbet youtube kanalına konuk olarak katılmış. sayesinde böyle bir kanal olduğunu öğrendik. teşekkür ederiz ama buraya yazma sebebim şu;

yılmaz erdoğan özgür bey'e ne demiş?

özgür bey, deniz hanım ulaşın bana....
  • üstteki yazara katılıyorum. yılmaz hoca olayı neydi? caner öyle derken neyi kast etti? özgür bey ulaşın bana
  • sonunda geekyapar'a katılmış.

https://www.youtube.com/watch?v=8bl_ny86yt4

beklediğim ekip. umduğum gibi geçer sohbet inşallah.
  • evet ekranlardan sevdiğimiz özgür beyin gösterisini de izledim ve epeyce sevdim. her şakası bir mizah bombası etkisi yaratmıyor fakat ofansifliğin nasıl olması gerektiği, nelerin şakasının nasıl yapılıp yapılamayacağı konusunda kendi fikirlerime yakın bir şey izledim. heyecanla izledim.
  • bir süre önce gösterisine beraber katıldığımız bir arkadaşla üçüncü bir arkadaşa gösterisinin ne kadar güzel olduğunu anlatmaya çalışırken arkadaşım şu cümleyi kullandı ‘hiç izmir’e gelmeyeceğini bilsem sırf bu gösteri için bir gece istanbul’a gitmeye değerdi’
    istanbul’da yaşayanları sırf bu gösterilere katılabildikleri için kıskanabilirim.
  • katıldığı geekyapar yayınında seyirciden gelen ilişkiler hakkındaki bir soruya verdiği cevapla gülmekten yataktan düşmeme sebep olmuş komedyen.

https://streamable.com/mv74y
  • geekyapar'a katıldığı video youtube türkiye'de yayınlanan en komik video olabilir.

bir süre sonra ömercan'ın özgür'e ısınıp oğlum demeye başlaması da yardı.