• yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. yemeğe çıktığımızda icmeye gittigimizde eglenmeye gittiğimizde yanıma denk gelen tanidik tanimasik kisi kesinlikle soruyor. en son mogollar konserinde dans eden ablamiz birden bire durup ne kokuyorsun sen dedi. muhabbet uzasin diye anlamamazlik yaptim. parfum dostum parfum ne diye aptal muamelesi yapti. soyleyince basti gitti. arkasindan baktim uzun uzun. hani o filmlerdeki uzaktan gulucuklu bakismayi yakalariz diye. nah. bir elemanın yanina gitti. buyuk ihtimal bu gece; gecen ruj alirken bir parfum baktim sana denesene, tam senin tenine gore diyecek. adam bakacak pahali tatlim diyecek. begendiysen ben alirim diyecek. alacak. her gece koklamak icin kendi icin. kadin abi iste. bu yalani sirf o an ki mutlu atmosferi tekrar yasamak icin yapacak. neyse siz mutlu olun. ne kurdum aga yaw.
  • güzel ve kalıcı bir koku, eğer parfüm alıcam da seçemiyorum diyorsanız gönül rahatlığıyla önerebilirim. çok anlamam parfümden, yok alt kısımda şu var orta kısım hafif şekerli vs. gibi cümleler gördüm forumlarda, burada hava atmak için kullanabilirdim ama kullanmadım farkındaysanız. benim için iki kriter var. güzel kokuyor mu? kalıcı mı? ikisi de evet ise tamam işte bitti gitti.
  • ohaaaa! nasıl bir koku o bea. şimdiye kadar görülmüş en güzel erkek parfümü, üstünüze sinse yıkanmak istemezsiniz o derece enfes. umarım çok pahalıdır da herkes öyle kokmaz. herkese yakışmayabilir.
  • kokusu güzeldir hoşdur ama ben ne zaman bu parfümü sıksam üzerime böcekler yapışıyor anlamadım. bahar aylarında özellikle yeşillik yerlerde dişi çekirgelerin favori erkeği oluyorum hepsi üzerime atlıyor.
  • kaliciligi iyi, kokusu da muthis parfum.
    normalde begendigim ve/veya kullandigim parfumleri paylasmayi sevmem ama nasilsa milli kokumuz olacak 2 aya, bari soylemis olalim.
  • çok kötü sakin almayın. daha ucuza daha güzelini bulursunuz.
  • kalıcılığı gayet iyi, kokusu güzel. armani code ile birlikte favori kokumdur kendileri.
  • erkek parfümünden pek hazzetmeyen biri olarak bugün arkadaşımda koklayıp bayıldığım şey. arabada yedek şişe taşıyor manyak, alıp koluma falan sıktım. eve geldiğimden beri sapık gibi kendimi kokluyorum.
    genel beğeni mi başka bir şey mi bilemem ama ne olursa olsun harika bir koku. çogzel ya.
  • kalıcılığı net bir şekilde zayıf olan parfümdür. arkadaş sabah sıkıyorum öğlene neredeyse kokusu kalmamış, nasıl bu kadar kalıcığı övülmüş ben de anlamadım.
  • eau de toilette (edt) sınıfından bir parfümdür. kullanımının üzerinden geçen yaklaşık 1 günlük sürede elbisenin üzerinde kokusu kalıcıdır ancak uzaktan farkedilmez. bunun dışında hoş kokulu bir parfümdür.

daha kalıcı parfüm arayan arkadaşların eau de perfume (edp) sınıfına yönelmeleri tavsiye edilir.

herşey unutulur, koku unutulmaz. işte bu parfüm unutulmayandır.
hesabın var mı? giriş yap