• agar.io'dan sonraki yeni efsane oyun. tık

android ve ios platformlarında mevcut.

%0.14 alan ile başlıyorsun ve haritada dominasyon kurmaya çalışıyorsun. henüz yeni doğmuşken haritadaki en büyük kişiyi yok edebiliyorsun. ben tatmin oldum.

edit: bugün 100 dakika oynamışım. şarjımın yaklaşık %60'ını götürmüş. 25k coin birikmiş. birinde haritanın %20'sini kapladım.
  • neredeyse her can kaybında reklam izlemeye mahkum olduğunuz oyun.

oyunu anlayana kadar 4 canım gitti zaten.
  • android ve ios tabanda oynanabilen muhteşem bir oyun. oyun online olarak oynanabiliyor. muhteşem bir zaman öldürgeç.

oyunun amacı kareler çizerek kendine alan oluşturabilmek ve rakip kişilere alanını kaybetmemek. basit bir oyun gibi gözükse de oyunu oynamaktan kendinizi alamıyorsunuz.
  • bağımlılık yapıyor. gereksiz zaman kaybı. reklamlar için interneti kapatmak yeterli.
  • solda gorup neymis nasil bir oyunmus diye girip, en az 1 saattir oynadigim oyun. beynimin uyustugunu hissediyorum su an.
  • oyun gayet online gözüküp olmayan bir oyun çünkü telefonda oynarken ana sayfaya gidip oyuna geri döndüğünüzde oyunda sanki pause'a basmışız da devam ediyormuşuz gibi olduğunu göreceksiniz. bir de interneti kapattığınızda gayet oynanabiliyor. boşuna kaç yüz tane reklam izlemişiz yani. ben gayet oyun online, herkes interneti açarak oynamak zorunda bu sebeple bu kadar farklı reklam izliyoruz diye düşünüyordum ama işin aslı öyle değilmiş.

bu baya hevesimi kırdı açıkçası, o yüzden bıraktım ben de.
  • 90'larda bilgisayarda bu mantıkta bir oyun vardı, hatta atari de bile olabilir tam anımsayamadım.
    işte bu oyunu düşünmeme sebep olup kendi haricinde ekstra beynimi yormama sebep olan oyun.
    oyunu anımsayan varsa bir yeşili hor görmesin.

edit: sozluk kemirgeni sayesinde çözdük volfied olacak oyunun adı.
  • fantasia isimli oyunun tesettürlü halidir
  • online görünümlü olup aslında online olmayan (bkz: volfied) klonu. volfied'a multiplayer bakış açısı getirilmesi gerçekten yaratıcı ve bağlayıcı olmuş. %50'yi aşana kadar oynayıp silinesi.
  • bağımlılık yapan oyun. çocukluğumda harita oyunu oynardık herkesin bölgesi olur ve diğer bölgelerden yazı tura ile toprak çalmaya çalışırdık biraz ona benzettim. 3 saattir oynuyorum fakat bilgisayardan hiç eğlenceli değil.

oyunda en sinir olduğum şey köşelerde saçma sapan ölmesi.

möö ya da mööcük benim herkese sevgilerimle
hesabın var mı? giriş yap