• piyasaya yeni çıkan kedi köpek maması markası. sağlıklımama isimli bir türk firması mamayı almanya'da ürettiyor. evde 2 kedimiz var, nd kısır maması kullanıyoruz, tavuklu çeşidi dışında bir kısır mama ürünü olmadığı için alman malı diye içeriğini de beğenerek perfekt katze somonlu kısır kedi maması sipariş ettik 3 kg. daha önce royal canin ve lavital somonlu kısır kedi maması kullanmıştık kısa süre. içeriği yetersiz olmasına rağmen abartı bir şehilde pahalı olduğu için royal canin, proplan almıyoruz. sadece matisse'nin somunlu kısır kedi maması bizim için alternatifti. perfekt katze mamayı aldık, kediler beğenmedi, aç kaldıkları için zorunlu yiyorlardı ve dışkı kokusu çok kötü bir şekilde kendisini belli etti, ayrıca kedimizin birisi ishal oldu, diğerinin dışkısı yumuşadı sadece. alman malı happycat almıştık bir sefer kısır maması 4 kg, o mamada da aşırı derecede kötü dışkı kokusu olmuştu, bitince bir daha almadık. bu mama da aynı bu şekilde kokuyordu, ishal olma durumu da olunca kestik. nd düşük tahıllı tavuklu kısır kedi maması alana kadar da işyerinin bahçesindeki kedilere verdiğim tavuklu enjoy marka normal mamadan yedirdim kedilerime. bundan sonra bilmediğim bir mamayı almam denemek için. kedisi olanlar varsa ben tavsiye etmiyorum, başlığı o nedenle açtım. benim satın alma sebebim balıklı (somonlu) kısır kedi maması denemek içindi, farmina nd balıklı kısır kedi maması üretmiyor nedense, farmina matisse var bize en uygun içerik ve kullanım sonrası memnuniyet olarak. la vital alırım daha da almam somonlu başka bir mama. sanabella, bozita gibi markaların mamalarını da kullandık, onlarda da somonlu kısır kedi maması bulunmuyor, çok da pahalı. biz yine aynı mamaları kullanmaya devam edeceğiz, perfekt katze aynı happycat gibi bizi rahatsız etti. fiyat olarak da kullandığımız mamalarla aynı fiyatta, alternatif olacak bir artısı yok, kedileriniz severek yiyorsa ve kullanım sonrası herhangi bir rahatsızlık yoksa deneyebilirsiniz, benim önermeyeceğim bir mama markası.
hesabın var mı? giriş yap