şükela:  tümü | bugün
 • ingiliz ses mühendisi,prodüktör. tarkan'ın come closer albümünde bulunan 9 şarkının prodüktörlüğünü yapmıştır ayrıca yine tarkan'ın amerika'da come closer us edition adıyla çıkaracağı albümünde prodüktörüdür.
 • yaklaşık 15 yıldır aktif çalışan, albüm doldurucu, uyduruk bir pop, r&b prodüktörü. şu ana kadar single olmuş şarkısı yok neredeyse. zirve göreni zaten yok. sugababes'in birkaç albüm ortası şarkısını yapmış, en büyük başarısı o sanırım.

  bir de bu adamı birileri tarkan'a sardırmış zamanında. tarkan da nasıl olduysa anlaşmış ve 2006 tarihli come closer albümünde çalışmışlar.

  2007 civarı, temponun şarkı içinde değişip durduğu, sliide adını verdiği bir stil yaratmaya çalışmış. filly denilen, zamanın myspace ünlülerinden birine albüm yapma çabasına girmiş. bu sliide'ın ve filly'nin "en ünlü" temsilcisi de sweat.

  sonra artık bu adam mı başkası mı neyse demiş ki "tarkancığım, bu senin come closer böyle alaturkalı falan patlamaz. gel senin albümün bi üstünden geçelim, toparlayalım, abd'de satarız. sonra lady gaga'yla yanyana et giyersiniz mtv törenlerinde." tarkan da nedense gitmiş bu adama vermiş bütün şarkıları. adam da "abi sliide diye bir şey yaptım müthiş. seninkini de böyle yapalım." diyerek şarkıların içine etmiş. ya adam gitmiş koca tarkan'ın albümüne filly denen çocuğu, meksikalı ne olduğu belli olmayan rapçiyi* koymuş. ne olur bkz verdiğim entryden bulup dinleyin bu adamın revize ettiği şarkıları.

  bir de sitesinde yazdığına göre "sliide" diye kendi albümünü de çıkaracakmış zamanında da yalan olmuş. tanrılar bilir, orada da vardır tarkan'ın vokalde olduğu bir şarkı kesin.

  işte bunlar hep yanlış iş ilişkileri, yanlış öngörüler, timbaland presents shock value gazları.

  ilgili diğer entryler:
  (bkz: #56617046)
  (bkz: #54460119)

hesabın var mı? giriş yap